anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty Allegro ADS

UNIKATSHOP4U
#7 Wielbiciel#

Cześć 

mam taki problem: praktycznie w ogóle w tym miesiącu (marzec) nie miałam włączonej reklamy  a tu wchodzę sobie na rozliczenia a tam naliczona kwota 488 zł gdzie nie wiem za co ? jak to jest naliczane ? czy są ukryte reklamy ? 

z czego wynikać może taka opłata? czy mogę od Allegro otrzymać zestawienie reklamy ? bo dla mnie to jest bardzo duża kwota przy sprzedaży 600 zł na miesiąc.

gdzie mogę sie z tym zgłosić?

Pomóżcie !!!!

Będę wdzięczna za pomoc

 

Pozdrawiam

Edyta

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

UNIKATSHOP4U
#7 Wielbiciel#

dzięki

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@UNIKATSHOP4U  o ile dobrze pamietam okres rozliczenmiowy ADS konczy sie 25 lub 26 kazdego miesiąca. Wiec być może to jeszcze opłata za wczesniejszą reklame.

Ewentualnie masz właczoną jakąś opcje promowania o której zapomniałeś.

oznacz moderatorów

UNIKATSHOP4U
#7 Wielbiciel#

tak okres jest nie pełny. 

wydaje mi się ze jest wyłączone wszystko. np włączyłam reklamę i mam naliczone 25 zł  no i to jest ok. ale w zestawieniach pokazuje mi się 125 zł. i z tym bym się zgodziła. nie wiem o co chodzi. już napisałam do allegro. zobaczę co mi odpowiedzą. rozumiem ze na allegro ads w zestawieniach aktywnych reklam widać wszystkie aktywne reklamy ? 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@UNIKATSHOP4U  a zakładce "narzedzia do promocji" -> "allegro ADS"

Ja zawsze sprawdzam w tym panelu czy jest właczone cokolwiek związanego z ADSem

Przyszło mi do głowy jeszcze jedno. Może dostałas darmowy pakiet wyróżnien i zapomniałas czegoś wyłaczyc po 10 dniach. Wówczas nalicza sie opłaty za wyróżnienia.

Nic wiecej mi nie przychodzi do głowy. Jesli to nie te przyczyny to musisz poczekac na odpowiedź allegro.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No niestety regulamin nie jest prosto skonstruowany jak budowa cepa i trzeba dokładnie go czytać zwłaszcza przy promocjach i aktualizacjach bo łatwo wpaść w jakieś bagno finansowe .

oznacz moderatorów

UNIKATSHOP4U
#7 Wielbiciel#

@mwmonety oj tak to prawda to już na FB jest proste i można łatwo kontrolować reklamę 

 

Czekam na informację od Allegro. mam nadzieję ze się dowiem o co chodzi. niestety nie umiem jeszcze włączyć najbardziej efektywnej reklamy. czy macie jakieś rady na temat reklam ? która jest najbardziej skuteczna?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Najlepszą reklamą jest wypracowanie sobie własnego wizerunku przez opinie o klientów o twoich produktach i komentarzach o swojej firmie .Mając nieposzlakowaną wizerunkowo opinie łatwiej przyciągniesz do siebie rzeszę nowych klientów a ci starzy będą do ciebie wracać.

oznacz moderatorów