anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłaty za super okazje

kasiunia5061
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Mam kłopot mianowicie, nie do końca przeczytałam regulamin zgłaszania aukcji do 'bestseller' , 'hit' , 'nowość' itd. Zgłosiłam ok. 10 aukcji do wszystkiego co możliwe i teraz codziennie nalicza mi koszta w wysokości ok. 50,00 zł za dzień. Tam jest napisane, że będą tak dalej naliczać przez 30 dni . To więcej niż jestem w stanie zarobić na tych aukcjach..

Proszę o pomoc czy można jakoś to anulować / zrezygnować? Myślałam że te opłaty są jednorazowe. Czy jest jakiś sposób? Gdyż zupełnie nieświadomie to wszystko się wydarzyło 😞

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kasiunia5061 umowa jest zawierana na 30 dni 😞 allegro może wypowiedzieć jak złamiesz regulamin ale wtedy jest kara 500 zł 😞 

Warto czytać regulaminy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Strefa Okazji kosi na tym niezłe pieniądze, gdy korzystasz np. z Baselinkera lub nieopatrznie zaznaczysz więcej ofert niż chciałaś możesz stracić duże pieniądze a Allegro będzie się tylko śmiać. Jeśli możesz odezwij się do nas na priv, chętnie zbiorę takie podobne przypadki i opiszę jak to Allegro wspiera przedsiębiorców w czasie kryzysu 🙂 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte nie to że bronię allegro ale czytanie regulaminu po kliknięciu to nie wina allegro, trzeba czytać ofertę regulamin i załączniki to nie będzie problemów i niespodzianek 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Oczywiście 🙂 Życzę aby nie zdarzyło Ci się podobna pomyłka 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

No i i czym prędzej poinformuj że chcesz zakończyć oferty bo naliczonych opłat nie będziesz mogła odzyskać choć by była to duża kwota. 

oznacz moderatorów

kasiunia5061
#7 Wielbiciel#

Tak, muszę to zakończyć jak najszybciej. W ciągu 2 dni ponad 100 zł. Po 30 dniach, to zbankrutuje i nic nie sprzedam.. 😞

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Dokładnie, może naliczyć Ci dowolną kwotę której nie będziesz w stanie pokryć a oni napiszą Ci tylko że opłata naliczona prawidłowo i jest im przykro. To powinno być opłacane z góry "pre-paid". Koniecznie daj znać jak sprawa się zakończyła, nie dajmy się tak skubać. 

oznacz moderatorów