anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcje promowania oferty sprzedaży

iOptima
#8 Zapaleniec#

Witam,

Czy jak wybiorę opcję promowania: Pakiet Promo Wyróżnienie (2,9/ dzień) + raty zero procent, pogrubienie, podświetlenie - w pakiecie zawsze taniej. To czy po wybraniu tej opcji i zapisaniu zmian, ten pakiet będzie włączony do odwołania, czy trzeba go ponownie uruchamiać co jeden dzień ?

 

Jakie macie doświadczenia z pakietem Wyróżnienie 10 dni za 19 zł ?

 

Który opcja reklamowa jest waszym zdaniem bardziej opłacalna i skuteczna ?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

PawHaft
#12 Orędownik#

Włączenie każdego pakietu jest na "zawsze" dla danej aukcji, musisz sam go wyłączyć przez edycje danej aukcji. Niestety allegro dało narzędzie do włączenia wyróżnienia dla większej ilości aukcji w jednym momencie, ale jakimś cudem zapomnieli stworzyć narzędzie aby można było jednym kliknięciem wyłączyć te pakiety z aukcji...

każda forma promocji jest dobra bo jednak zwiększa szanse na sprzedaż, ale pamiętaj, że włączając te pakiety zapłacisz DWA RAZY ZA PROWIZJĘ, czyli prowizję od prowizji...

Dokładnie doczytaj regulamin każdej z tych "cudownych" pakietów jakie są ich zasady

oznacz moderatorów

iOptima
#8 Zapaleniec#

Doczytam, dziękuję. Wiem, że przy pakiecie za 2,9 zł dzień jest dodatkowa prowizja za sprzedaż w wysokości 5%, czyli razem prowizja wychodzi 15%.

Miałbym jeszcze jedno pytania, może będziesz znał odpowiedź.

Wchodzę do zakładki "Moja oferta" mam listę wystawionych przedmiotów.

Czy można zmienić tak widok tej zakładki, żeby obok wystawionych przedmiotów była nazwa kategorii w której jest dany przedmiot ? obecnie muszę wejść do środka oferty/aukcji żeby zobaczyć w jakiej jest kategorii, jest to mało efektywne dla mnie.

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

tak niestety to nie jest rozbudowana ta zakładka aby widać było w jakiej kategorii wystawiona jest oferta

oznacz moderatorów

iOptima
#8 Zapaleniec#

Czy można zmienić tą zakładkę, żeby była bardziej rozbudowana ? .np wykupując jakiś wyższy pakiet do zarządzania sprzedażą ? czy to już jest max co można wyciągnąć z tej zakładki ?

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

samej strony już zapewne się nie rozbuduje ale jest coś takiego jak menadżer sprzedaży i może tam jest więcej opcji, ale tego nie wiem bo nie korzystam.

oznacz moderatorów

iOptima
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Życzę dobrego dnia

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów