anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostrzeżenie „działasz niezgodnie z regulaminem Allegro”

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

Sytuacja z konta firmowego. 
dzis wieczorem dostaje informacje 

„działasz niezgodnie z regulaminem Allegro jezeli Nie wyjaśnisz problemu nałożymy sankcje na twoje konto itp” nasz klient ponad rok temu zakupił u nas produkt oddał na reklamacje, dziś rano go wysłałam już do Klienta, a wieczorem dostałam taką informacje, od razu skontaktowałam się telefonicznie z Allegro sprawa została założona przez pracownika Allegro ja wysłałam wszystkie protokoły wysłania, nr paczki oraz screen z Dpd online z potwierdzeniem. Paczka rano wysłana wieczorem trgo samego dnia ostrzeżenie, jeżeli postąpiłam właściwie, czyli rano odesłałam Produkt, to czy to ostrzeżenie które dostałam będzie jakoś odrzucone w pozytywnym rozwiązany dla nas czyli sprzedających ? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@sylwsiaraJder Za dużo ludzi obsługuje Allegro, jedni robią to a inni tamto i tak to działa. Czy uwzględnią, powinni ale nie zbadane są wyroki...boskie. 🤔 O tej godz. nie ma już moderatorów, dopiero rano.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sylwsiaraJder decyzję na ten temat podejmuje inny dział, ale jeśli było to ostrzeżenie i postąpiłaś zgodnie z tym o co poprosił Cię doradca to nie powinno być problemów. Poczekaj proszę na naszą odpowiedź na przesłane przez Ciebie materiały. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów