anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli nie mam aktywnych wypłat od operatora to muszę czekać na wypłatę dłużej?

Client:101298321
#7 Wielbiciel#

Cześć mam pytanie otóż wystawiłem na sprzedaż przedmiot do gry cs go. Zgłosił się do mnie kupujący z ofertą kupna. Chwilę później kupił on owy przedmiot i allegro przysłało mi takiego maila. Pisze w nim że pieniądze będą dostępne od dnia 05,09,2022. Na allegro widnieje taka informacja. Czy dostanę kiedyś pieniądze czy jednak scam ? Pozdrawiam Dawid przelew.pngprzelew 2.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jak kupujący płaci to środki są tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji masz to zapłacił, dopiero wysyłasz towar.

oznacz moderatorów

Client:101298321
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info środków jeszcze nie ma. Myślisz że przyjdą czy to scam ? Ps nie wysłałem zamówienia 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:101298321 jak zapłaci to pieniądze będziesz mieć na Allegro Finanse. 🦁433 podał Ci link. Bądź ostrożny bo mogą przesyłać spreparowane potwierdzenia zapłaty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101298321 przykro mi, ale to nie jest wiadomość od nas, a osoba, która dokonała tego zakupu nigdy go nie opłaciła, nasze powiadomienia o sprzedaży wyglądają inaczej, niż to jakie otrzymałeś. Zablokowaliśmy to konto. Czy mogę poprosić Cię o przesłanie tej wiadomości e-mail za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów