anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem tylko jedną złą recenzję, ale wynik nadal spada.

Bestmallever
#9 Pomysłodawca#

Po otrzymaniu złej recenzji od kupującego spadało moje Polecenia od kupujących, spadało też moje Zadowolenie kupujących. Oto, co mogę zrozumieć. Ale dostałem tylko jedną złą recenzję, ale wynik nadal spada i spadł do 80%. Nie wiem, gdzie odejmuje się punkty. To jest wyjaśnienie: Zakupy części Twoich klientów nie były udane. Większość sprzedających osiąga poziom co najmniej 98%. Nie zostawaj w tyle. Kliknij w znak zapytania i sprawdź, jak to zrobić.".
Stawka rekomendacji kupującego w Jakość mojej sprzedaży różni się od stawki rekomendacji w Otrzymane oceny. Czy to normalne? Nie rozumiem.

To samo dotyczy satysfakcji kupującego.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Bestmallever 

Chyba chodzi o zakres wyliczania dla 30 dni wstecz.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy/jakosc-mojej-sprzedazy-obszar-ocen...

Przykładowo komentarze na ogólnym info o danym użytkowniku wylicza dla wystawionych rok wstecz.

Na bieżąco się to zmienia, zależnie czy łapie się więcej pozytywów, czy więcej negatywów.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bestmallever dokładanie tak jak wskazuje @cookie000
W zakładce jakość sprzedaży są podane wyniki z 30 dni i tutaj polecenia to 80%, natomiast na stronie jest podany procent z ostatnich 12 miesięcy i on wynosi 93,3%. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Bestmallever
#9 Pomysłodawca#

Chcę wiedzieć, które przedmioty zostały odjęte od odliczonych przeze mnie 20%, aby wiedzieć, jak je zmodyfikować.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bestmallever już tłumaczę jak to wygląda. Są tam liczone oceny z ostatnich 30 dni. Ty w ciągu ostatnich 30 dni zdobyłeś 5 ocen - 4 pozytywne i1 negatywną - ta jedna negatywna to właśnie 20% Twoich ocen, dlatego w poleceniach kupujących uzyskałeś wynik 80% - tyle % kupujących dało Ci pozytywną ocenę.
Daj proszę znać czy teraz jest to dla Ciebie zrozumiałe? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Bestmallever
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, dziękuję.

oznacz moderatorów