anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem upomnienie w sprawie licytacji

kamaflora
#1 Nowicjusz#

Jedna z moich aukcji została usunięta a ja otrzymałam upomnienie. Zdjęcie podobno narusza prawa autorskie (na zdjęciu jestem ja w sprzedawanym kombinezonie)  Konsultant wyjaśnia:
"Podjęliśmy działania po weryfikacji wiarygodnego zgłoszenia od firmy [edycja], posiadającej prawa tejże marki.
W zgłoszeniu wykazano naruszenia wynikające ze sprzedaży produktów naruszających prawa wyłączne właściciela marki (na przykład prawa do znaku towarowego bądź prawa autorskie do wizerunku postaci/projektu przedmiotu)." 

Ja nie mam w sprzedaży odzieży firmy [edycja]. Napisałam to i już odpowiedzi  nie  dostałam.

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

markam43
#13 Ambasador#

Na czym polega problem? Nie możesz sprzedawać produktów tej marki? Chcesz sprzedać coś podobnego, a informujesz, że to produkt danej marki?

oznacz moderatorów

kamaflora
#1 Nowicjusz#

Nie . Nie mam tej marki , która ma znak zastrzeżony . Mam zupełnie inną a została usunięta. Właściwie problemu już nie ma bo kombinezon i tak wystawiłam bo nie zależy mi na tej nazwie. Ciekawi mnie dlaczego została usunięta skoro to są dwie inne nazwy i firmy.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kamaflora, widzę, że otrzymałaś odpowiedź mailową. Zachęcam Cię do utrzymania ciągłości korespondencji. Mam nadzieję, że uda się pomyślnie rozwiązać tę sprawę. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A może chodzi o te tło na jakim było robione może tam była marka tej firmy

oznacz moderatorów

kamaflora
#1 Nowicjusz#

Nie. Licytacje są zwolnione z obowiązku używania białego tła. Tapeta nie posiada logo żadnej firmy.

oznacz moderatorów