anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymanie towaru do rozpatrzenia reklamacji

ejaras
#8 Zapaleniec#

Dzięki za reakcje chociaż chciałem prosić o wyrozumiałość i dodać być może istotną informację: w okresie zgłoszenia reklamacji i w całym miesiącu lipcu nie tylko mam zawieszoną sprzedaż na Allegro ale także zawieszoną działalność gospodarczą w CEDiG.Czy w dalszym ciągu coś muszę w tej sprawie?

Jarek

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ejaras musisz , zawieszenie działalności czy nawet jej zakończenie nie zwalnia Cię z odpowiedzialności za sprzedany towar .

oznacz moderatorów

ejaras
#8 Zapaleniec#

To rozumiem,chodzi o to żeby rozpatrzyć towar otrzymany a nie w ciemno a odebrać mogę po 1.08.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ejaras jedyna droga to dogadanie się z klientem , jeśli nie pójdzie Ci na rękę będziesz musiał podjąć decyzję bez kontaktu z towarem , jak dobrze ruszysz głową to wyjdziesz z impasu bez szwanku .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież wszystko możesz załatwić z kupującym, wystarczy rozmawiać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ejaras jak nie jesteś w stanie togo odebrać to jak sprawdzisz ??? może masz kogoś kto to odbierze, otworzy, wyśle Ci zdjęcia itp. Musisz zachować terminy i tyle w temacie 😞

Też zależy czym to idzie bo jak nie leży na poczcie 14 dni to raczej paczka wróci do kupującego a jak on tego nie przyjmie to będziesz szukał na magazynie paczek niedoręczonych 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów