anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność payu, tradycyjną metodą a dane.

fmanetus
#8 Zapaleniec#

Hej, 

dokonywałam wpłaty za zakupiony produkt tradycyjna metoda payu na poczcie na dane, które otrzymałam od payu. Sprzedawca otrzymał moja wplate. Chciałabym się zapytać czy sprzedawca kiedy otrzymał moja wpłatę widzi dane, które wpisałam na druku na poczcie, czy payu już nie przekazuje tych danych sprzedawcy. Pytam się bo różnią się od tych danych do wysyłki 😁

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@fmanetus Sprzedawca otrzymuje tylko informację o dokonanej zapłacie za przedmiot i widzi wpłaconą kwotę. Towar wysyła na dane z ustawień Allegro.

oznacz moderatorów

ladygaga1963
#9 Pomysłodawca#

Myślałem, że xyz96 wie wszystko, a tu taki babol i wprowadzanie w błąd. Czuję się stremowany, ale Cię poprawię. Kupujący, żeby opłacić Przelewem Tradycyjnym (tutaj poczta) MUSI wypełnić Formularz Dostawy i tu może zmienić dane adresowe. Sprzedający widzi to, co wpisał kupujący w Formularzu Dostawy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ladygaga1963 Kupujący zmienia dane adresowe w FOD jeśli chce i na te dane sprzedawca wysyła towar. Jeśli nie zmieni, wysyła na dane z ustawień konta - dane do wysyłki. Sprzedający nie wysyła na dane podane na druku przelewu tradycyjnego, a o to chodziło pytającej.

oznacz moderatorów