anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność rozpoczęta - status zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
janeana
#11 Animator#

Witam serdecznie

Klient rozpoczął płatność PAYU o 8:26 (Status płatności - Płatność rozpoczęta, zapłacono 0,00 zł).

Ustawiłam status zamówienia na "W realizacji".

Kiedy zaczyna mi się liczyć czas wysyłki? - zadeklarowałam wysyłkę w ciągu 1 dnia (klient jednak nie opłacił złożonego zamówienia do chwili obecnej).

Czy powinnam zmienić status zamówienia na "Nowe"?

Czy w związku z tym, że ustawiłam status zamówienia na "W realizacji" czas jest już liczony?

Z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

janeana zegar zaczyna tykać z chwilą jak status płatności zmieni się na ,, opłacone ,,

Status zamówienia jaki ustawiasz nie ma na to najmniejszego wpływu .

oznacz moderatorów
janeana
#11 Animator#

Dziękuję. Jak długo klient dostaje powiadomienia o nieopłaconym zamówieniu? Czy potem jest ono z automatu anulowane?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

janeana status płatności klient widzi w zakładce ,, moje zakupy ,, . Nie oplacona transakcja dla szybkich przelewów anulowana jest automatycznie po 7 dniach od zakupu , potwierdzenie faktu otrzymujesz na maila i możesz przedmiot ponownie wystawić do sprzedaży . Dla przelewów tradycyjnych ten czas jest wydłużony -jeśli się nie mylę -do 14 dni .

oznacz moderatorów
janeana
#11 Animator#

Bardzo dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

janeana niezamaco , pozdr .😀

oznacz moderatorów
janeana
#11 Animator#

Mogę zadać jeszcze jedno pytanie? Gdzie można zdobyć taki świetny awatar? 😉

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

możesz ustawić jaki chcesz . Kliknij w swój awatar u góry po prawej stronie , następnie - ustawienia - awatary - załaduj awatar -wybierz awatar z mojego komutera - przeglądaj .😁

oznacz moderatorów
janeana
#11 Animator#

Super, poszukam czegoś fajnego. Dziękuję 😁

oznacz moderatorów