anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność Smart

hssreklama
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot za 130zł, kupujący wybrał paczkomat w cenie 8,99zł. Otrzymałem płatność za przedmiot w wysokości 130zł, ale wysyłkę już nie. Dlaczego? Jak mam wysłać przedmiot jeśli nie mam płatności za przesyłkę?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mikeza
#21 Demiurg#

@hssreklama jak kupił w smarcie to wysyłkę ma za free i Ty również nic nie zapłacisz za nadanie, bo te koszty pokrywa allegro.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

hssreklama
#7 Wielbiciel#

Niestety wchodzą w zakładkę nadania przesyłki jestem przekierowywany do menadżera Inpostu a tam każą mi zapłacić za przesyłkę.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Widać nie masz odpowiedniej umowy z Inpost , albo ustawileś paczkomaty bez przedrostka allegro

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria nie trzeba mieć umowy, zakładasz konto w menadżerze i robisz przedpłatę, łączysz z kontem allegro i ściągasz zamówienia i nadajesz 🙂 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

@hssreklama  problemem jest chyba faktycznie brak przedrostka allegro. Teraz następują zmiany i allegro będzie w smarcie zwracało tylko za formy wysyłek z przedrostkiem allegro, czyli musi być allegro paczkomaty, a nie paczkomat inpost.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza 0 zł jest tu i tu nawet po 1 lipca 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

@kostas11  ja bym allegro nie wierzył. Z pocztą też miało być wszystko cacy, a naliczali koszty za smarta i trzeba było reklamować paczki 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hssreklama musisz połączyć konta z menadżerem i importować do zakładki allegro wtedy będziesz miał nadanie za 0 zł, umowa ani inne kombinacje do tego nie są potrzebne 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

może masz ustawioną darmową przesyłkę od 130zł ?? lub niżej 

oznacz moderatorów