anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nie dotarła

WW-MOLU
#7 Wielbiciel#

Witam, 25 lutego zakupiłem przedmiot na allegro. Sprzedający wysyłał mi ją lecz paczka nie dotarła , po 30 dniach napisałem do sprzedającego, że paczka do mnie nie doszła i co z tym robimy, sprzedający odpisał , że paczkę mi wysłał. Przesyłka kosztowała 1 zł i była wysłana za pośrednictwem poczty polskiej zwykłym listem. Gdy poprosiłem o nadanie przesyłki , sprzedający wysłał mi potwierdzenie , że paczka do niego wróciła. Natomisat żadnego awizo nie miałem w skrzynce. Sprzedający powiedział mi , że ponownie może mi wysłać przesyłkę ale muszę za nią zapłacić. Ja natomiast nie czuję się winny w tej sprawie, bo na przesyłkę czekałem , gdybym dostał awizo to bym poszedł na pocztę i bym odebrał przesyłkę. Co powinienem zrobić w zainstaniałem sytuacji ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

gpz500
#12 Orędownik#

1 zł, zwykłym listem, paczka...

Same rewelacje.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a my się dziwimy, że ludzie jeżdżą z lewusami za 8zł za 4km 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

On jej nie wysłał moim zdaniem. Sprzedawca odpowiada za każdy rodzaj udostępnionej przez siebie przesyłki, także za list zwykły. Niczego nie dopłacaj, ma Ci wydać towar zgodnie z umową. Udostępniając list zwykły sam sobie szkodzi. Jakby co, rozpocznij z nim Dyskusję przez Allegro.

oznacz moderatorów