anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka wysłana na zły adres nadawcy

Client:100243934
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Przykleiłam nieodpowiednią etykietę na paczkę. Zgłosiłam problem od razu po włożeniu do paczkomatu, jednak nie udało się zatrzymać paczki.  Chodzi o paczkę nr  660166439300169111545002. Zamiast książki Pani otrzymała bluszcz (który powinien być wysłany z nr 660166439308110114019040). Czy Pani może zwrócić mi paczkę za darmo, czy musi ponieść dodatkową opłatę? Paczka była wysłana paczkomatem, mam również SMARTA.

Pytanie drugie: czy mogę w jakiś sposób zasilić swoje konto na allegro lokalnie, by dokonać zwrotu pieniędzy?

Pozdrawiam,

Paulina [edytowano]

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:100243934 Cześć. 🙂 Na Allegro Lokalnie nie ma możliwości zasilenia salda, zatem jeśli wypłaciłaś już środki z Allegro Finanse, a chcesz zwrócić pieniądze, to poproś klienta o numer konta i zleć przelew. 

Nie ma możliwości wygenerowania darmowego zwrotu dla klienta (na Allegro Lokalnie nie ma darmowych zwrotów). 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jak kupione smartem to trza było poprosić o zwrot smartem wyjaśnić pomyłkę i poprosić o ponowne zamówienie a kasę zwrócisz jak tylko paczka wróci 

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Twój błąd więc musisz wziąć koszty odesłania na siebie. Natomiast czy dostarczysz kupującemu opłaconą etykietę adresową czy zwrócisz mu koszt przesyłki zwrotnej, to musisz tą kwestię dogadać z kupującymi.

Ps. Jak błąd w adresie nadawcy spowodował błędne doręczenie do odbiorcy? W takim przypadku co najwyższej ewentualny zwrot by nie dotarł.

 

oznacz moderatorów