anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pakiet darmowe wyróżnienie - można wyłączyć?

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Witam, wystawiam produkty na Allegro dopiero od kilku dni. Uruchomiłam pakiet powitalny, ale w zakładce nadchodzące opłaty widnieje opłata 19 zł do każdej wystawionej pozycji (oczywiście 10 dni po dacie wystawienia) ale nie chciałabym żeby została naliczona. Uruchamiając pakiet sądziłam, że darmowe wyróżnienie trwa 10 dni, następnie oferta przestaje być wyróżniona i pozostaje bez dodatkowych opłat.

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Wyróżnienia musisz wyłączać ręcznie przed następnym rozliczeniem, przykładowo godzinę przed.

 

Najlepiej jak dają pakiet 100 wyróżnień dla firm na dwa miesiące. Ktoś sobie przypadkowo zapomni wyłączyć wyróżnienia i Allegro zbija niezłe kokosy 🙂

oznacz moderatorów

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Dokładnie tego się obawiałam, że oni to naliczają automatycznie. Jak to wyłączyć ręcznie? 

* i tak jestem już w plecy bo nie włączyłam drugiego pakiety z rabatem na prowizję...

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@fabrykasokow  Dla bezpieczeństwa wystaw wyróżnione tylko na 10 dni. Jak się skończą wznowisz je, wyłączając wyróżnienie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

@WREDZIA-W1 

I tak potem bez wyróżnienia co 10 dni ma wznawiać? Bo przy wznowieniu już nie da rady zmienić na do wyczerpania przedmiotów.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@daniel_net_pl  To zrobi  wtedy już "Wystaw podobną".

Ula

Ula
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

@WREDZIA-W1 

A to już nie to samo, wylatuje z trafności itp.

oznacz moderatorów

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Mam już wystawione 30 ofert, to tego już nie da się zmienić? Tylko przy wystawianiu nowych ofert można to ustawić?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@fabrykasokowWystarczy wejść w edycję oferty i na samym dole kliknąć ponownie zaznaczone wyróżnienie, żeby je ściągnąć i zapisać ofertę. Nie musisz wystawiać ofert czasowych (chociaż czasami bezpieczniej jak zapomnisz o wyróżnieniach).

Jeżeli nie masz dużo wyróżnień, prowadź sobie listę kiedy wyróżnienie się kończy.

oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

Tak, tylko przy nowych. Musisz śledzić nadchodzące opłaty albo ustawić sobie alarm(y), żeby przed godziną zero powyłączać wyróżnienia.

oznacz moderatorów

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc! 🙂

oznacz moderatorów