anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny 2/2 - 100 wyróżnień. Czy anulować promowanie przed końcem pakietu?

SKLEPzKLOCKAMI
#7 Wielbiciel#

Korzystam z darmowych wyróżnień. Jutro o 23:59 kończy się czas trwania tego pakietu. Czy muszę anulować z opcją zakończ teraz wyróżnienia, żeby nie została naliczona opłata za wyróżnienie? Czy mogę anulować wyróżnienia na koniec okresu wyróżnienia, nawet jeżeli okres wyróżnienia kończy się kilka dni później, czyli po zakończeniu pakietu darmowych wyróżnień.

Z góry dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Opcja “Wyróżnienie” nie wyłączy się automatycznie po upływie 10 dni. Dlatego, jeśli nie chcesz, żebyśmy pobierali automatycznie opłaty bez zniżki, lepiej wyłącz opcję dodatkowe "Wyróżnienie". Zrobisz to edytując konkretną Ofertę przed rozpoczęciem kolejnego, płatnego cyklu rozliczeniowego

oznacz moderatorów

SKLEPzKLOCKAMI
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. 

To jest dla mnie jasne. 

Może podam przykład tego co mnie zastanawia:

Dzisiaj jest ostatni dzień pakietu darmowych wyróżnień. Dodaję dzisiaj ofertę i wybieram opcję wyróżnienia. Po wystawieniu oferty edytuję ją i wybieram anulowanie wyróżnienia na koniec okresu wyróżnienia. Czyli za 10 dni zakończy się wyróżnienie w tej ofercie i kolejna opłata nie będzie pobrana. Czy w takim wypadku rzeczywiście nie zapłacę nic za opcję wyróżnienia (po za prowizją od wyróżnienia)? Pakiet darmowych wyróżnień kończy się dzisiaj a wyróżnienie będzie trwało jeszcze 9 dni po zakończeniu pakietu. Czy może jest tak, że mimo włączenia opcji promowania w czasie trwania promocji, to po zakończeniu promocji, system naliczy mi opłatę 19zł za każde wyróżnienie które trwa dłużej niż czas pakietu który otrzymałem?

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SKLEPzKLOCKAMI Jeśli w okresie promocji dodałeś do oferty darmowe wyróżnienie, po upływnie promocji kolejna opłata naliczy się dopiero w następnym okresie rozliczeniowym, czyli w Twoim przypadku 9 dni po zakończeniu promocji. Dokładnie w momencie zakończenia promocji nie naliczymy opłaty za wyróżnienia w trwających ofertach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów