anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU nie wyplaca pieniadzy

jacek23maks
#7 Wielbiciel#

PayU poprosilo mnie w pazdzierniku o weryfikacje danych. Zrobilem to tego samego miesiaca. W grudniu moje konto zostalo zablokowane - i payu wstrzymuje wyplaty. Przeslalem po raz kolejny dokument tozsamosci - nadal nic. W styczniu ponowilem to i zrobilem przelew z konta - jak prosili. Nadal nic. Allegro zainterweniowalo - nadal nic. Czy PayU bankrutuje? Co sie dzieje? Jak mam odzyskac moje pieniadze. Zrobilem wszystko o co zostalem poproszony i nic - czekam. Wyslalem wiadomosc do PayU - brak odpowiedzi. Zle mi to wszystko wyglada. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

No źle ale jak masz zablokowane konto to oni mają to w ....

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jacek23maks Widzę, że prowadzisz z nami korespondencję mailową w kwestii weryfikacji swojego konta, dlatego poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź od nas. Na pewno otrzymasz od nas odpowiedź i informacje w swojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

3miesiący przetrzymujecie nie swoje środki, słabo wygląda.☹️

oznacz moderatorów

jacek23maks
#7 Wielbiciel#

ale cirpliwie czekac - to znaczy jak dlugo. Nie uzyskuje zadnych informacji ile to potrwa ani czy PauU w ogole zerka na moja sprawe. W zakladach allegro o weryfikacji pisze 1 dzien na zweryfikowanie konta i 7 dni na zweryfikowanie tozsamosci. Ja czekam od pazdziernika - i jestem w prozni. Nic nie wiem co dalej

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@jacek23maks ja bym po miesiącu od razu zgłosił sprawę na Policję...

oznacz moderatorów