anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU zablokowane środki- bo brak skanu dowodu. Czy można wyplacić z PayU mając akywne Przelewy24??

tepri
#10 Popularyzator#

Właśnie zablokowali mi mozliwość wyplaty pieniędzy w PayU bo chcą skan dowodu pesel itp... Na koncie PayU mam 41zł czy jeśli aktywuje teraz Przelewy24 to dzięki temu bedzie mozna wypłacić także z konta PayU ? Jeśli nie to jak wypłacić te pieniądze nie przesyłając im skanu dowodu? nie ufam im aby wysyłać skany dowodu. Czy usunięcie konta z allegro spowoduje że wypłacą mi te środki z PayU? Takie coś mi sie wyświetla:payusrajupayusraju

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Do PayU nie chcą skanu a do Przelewo24, nie wypłacisz mając aktywne Przelewy24 z PayU. Usunięcie konta Allegro z pewnością spowoduje ze Allegro musi się z tobą rozliczyć, były takie pomysły tu, ktoś pisał że się musieli rozliczyć.

oznacz moderatorów

tepri
#10 Popularyzator#

Z tego co tam pisze to w PayU trzeba przesłać skan dowodu, a w przelewy24 tylko wpisac pesel, nr dowodu itp. Pytam bo w regulaminie allegro pisze że po kliknięciu "wypłać" środki z allegro wypłacane są jako jedna wypłata PayU + Przelewy24, że nie można ich oddzielnie wypłacić, więc może to zadziała jakby aktywować przelewy24 i po aktywacji kliknac wypłać to może wypłacą z payu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

tepri
#10 Popularyzator#

ja chce odwrotnie -aktywować przelewy24 a potem kliknać "wyplac" i może wypłaci z payu.

Sprawdziłem teraz i przelewy24 nie wymaga skanu dowodu, wystarczy kliknać "NIE CHCE PRZESYLAĆ DOKUMENTÓW":

przelewy - nie chce przesylac skanów.jpgprzelewy -formularz.jpg

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tepri Przykro mi, ale to tak nie działa. Jeśli chcesz wypłacić środki z PayU, to musisz zweryfikować swoje konto u Operatora PayU, nie Przelewy24. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tepri
#10 Popularyzator#

Najwazniejsze swoje dane musisz przekazać jakiejś zagranicznej firmie bo tak (podobno dobrowolnie, ale jak nie dasz to blokada środków, szpryca też była dobrowolna a jak nie wziąłeś to represje, zakazy, maski też były dobrowolne ale jak nie nosiłeś to mandat albo gazem lub pałą od milicji, nawet areszt), nie widzicie do czego to zmierza? Teorie spiskowe stają się faktem. Twój odcisk palca zdobedą w ciągu max 8 lat bo wyrabiając dowod musisz dać im swoj odcisk do 2030roku.

oznacz moderatorów