anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU

Bartekdab92
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam taki problem. Zrobiłem już trzy przelewy weryfikacyjne w ciągu tygodnia od założenia konta. Przelewy 24 są aktywne a payU dalej wyświetla w trakcie realizacji. Mam już pieniądze na allegro ze sprzedaży i nie mogę kliknąć wyplac środki. A z przelewów 24 nie wiem czy mi wypłaca a mam ustawione wypłacanie codziennie od 20 zł automatycznie. Proszę o pomoc co mogę zrobić z tym PayU. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bartekdab92 nie widzę, aby przelew do operatora PayU został wykonany. Czy wchodząc w zakładkę Ustawienia wypłat, przechodziłeś do banku w części poświęconej operatorowi PayU? Jeśli tak, to czy możesz na adres spolecznosc@allegro.pl przesłać potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego do operatora PayU? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Bartekdab92
#7 Wielbiciel#

Wyslalen ze trzy przelewy na payu i dalej nie moge wypłacić środków a juz mija prawie tydzień 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bartekdab92 ok, dziękuję za przesłanie potwierdzeń. Widzę przelew aktywacyjny z dzisiaj. Przykro mi, ale Twoje konto z innych przyczyn zostało zablokowane, więc w pierwszej kolejności konieczne będzie wyjasnienie blokady z Działem bezpieczeństwa. Napisz proszę do nas tutaj, Doradca poinformuje Cię co trzeba zrobić, aby konto mogło zostać odblokowane, a wypłaty aktywowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów