anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniądze ze wysyłkę inpost Allegro

_adam_87
#7 Wielbiciel#

Witam. Niedawno sprzedalem przedmiot i jako wysylka byly allegro paczkomaty i post. Powiazalem konto z inpostem ale nie pobralo automatycznie kasy wiec stwierdziłem

Ze pewnie musze sam zapłacić a kase mi dolicza do salda 

Niestety wlansie patrzalem a saldo wynosi 0...

 

O co chodzi?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_adam_87 wszystkie wpłaty od kupujących są w tej zakładce. Masz niewypłacone środki sprzed kilku lat 🙂 Aby wypłacić je na Twoje konto w banku wejdź proszę tutaj, wypełnij formularz oraz wybierz częstotliwość wypłat. Następnie wykonaj proszę przelew weryfikacyjny do operatora PayU. To ważne, dane właściciela konta Allegro i konta w banku muszą być takie same, a numer rachunku, z którego wykonasz przelew musi być taki sam jak ten podany w formularzu. Weryfikacja u tego operatora może zająć do 3 dni roboczych.  
Jeśli chodzi o Twoją ostatnią sprzedaż to była to oferta charytatywna, czyli wpłata za towar została przekazana na konto wybranej zbiórki, a Ty otrzymałeś środki na nadanie przesyłki. Jak ją nadałeś? W Managerze Przesyłek InPost? Wówczas opłata za nadanie przesyłki została pobrana z Twoich środków w Managerze. Historię swojego rachunku możesz sprawdzić tutaj. Jeśli dane się nie zgadzają to najlepiej wyjaśnić tę sprawę InPostem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_adam_87
#7 Wielbiciel#

Tak jak napisałem, połączyłem konto (a przynajmniej tak mi sie wydawalo) ale nie mialem opcji zaplacenia z wplaty od kupujacego i musialem zaplacic sam ze swojego konta bankowego ..

oznacz moderatorów

_adam_87
#7 Wielbiciel#

PS zrobiłem ta weryfikację PaYu natomiast teraz moj stan 

środki: 0,00 zł

Mimo, ze w tej zakladce jest dodatni.. 
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów