anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniądze ze wysyłkę inpost Allegro

_adam_87
#7 Wielbiciel#

Witam. Niedawno sprzedalem przedmiot i jako wysylka byly allegro paczkomaty i post. Powiazalem konto z inpostem ale nie pobralo automatycznie kasy wiec stwierdziłem

Ze pewnie musze sam zapłacić a kase mi dolicza do salda 

Niestety wlansie patrzalem a saldo wynosi 0...

 

O co chodzi?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_adam_87 wszystkie wpłaty od kupujących są w tej zakładce. Masz niewypłacone środki sprzed kilku lat 🙂 Aby wypłacić je na Twoje konto w banku wejdź proszę tutaj, wypełnij formularz oraz wybierz częstotliwość wypłat. Następnie wykonaj proszę przelew weryfikacyjny do operatora PayU. To ważne, dane właściciela konta Allegro i konta w banku muszą być takie same, a numer rachunku, z którego wykonasz przelew musi być taki sam jak ten podany w formularzu. Weryfikacja u tego operatora może zająć do 3 dni roboczych.  
Jeśli chodzi o Twoją ostatnią sprzedaż to była to oferta charytatywna, czyli wpłata za towar została przekazana na konto wybranej zbiórki, a Ty otrzymałeś środki na nadanie przesyłki. Jak ją nadałeś? W Managerze Przesyłek InPost? Wówczas opłata za nadanie przesyłki została pobrana z Twoich środków w Managerze. Historię swojego rachunku możesz sprawdzić tutaj. Jeśli dane się nie zgadzają to najlepiej wyjaśnić tę sprawę InPostem.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_adam_87
#7 Wielbiciel#

Tak jak napisałem, połączyłem konto (a przynajmniej tak mi sie wydawalo) ale nie mialem opcji zaplacenia z wplaty od kupujacego i musialem zaplacic sam ze swojego konta bankowego ..

oznacz moderatorów

_adam_87
#7 Wielbiciel#

PS zrobiłem ta weryfikację PaYu natomiast teraz moj stan 

środki: 0,00 zł

Mimo, ze w tej zakladce jest dodatni.. 
oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów