anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po co Allego oraz PayU jest mój akt urodzenia do konta Junior

RadNas2
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki problem że po 6 miesiącach nagle PayU zobaczyło że jestem osobą niepełnoletnią i poprosiło mnie 2 raz o weryfikacje więc do niej przystąpiłem wysłałem im zdjęcie dowodu (tylna strona) i po 3 dniach dostałem informację że jestem osobą niepełnoletnią i chcą teraz zdjęcie dowodu rodzica opiekuna prawnego oraz mój AKT URODZENIA (po co im to). Nie chce im tego wysyłać bo wydaje mi się to nie potrzebne ponieważ mają już mój dowód moje dane. Chciałbym odzyskać tylko swoje zarobione pieniądze z lutego i nie chce mieć z tą firmą PayU więcej do czynienia. Dzwoniłem do PayU odebrał konsultant i się od razu rozłączył nawet się nie odezwał,  po za tym czekałem na niego z 10 minut no ogólnie nie polecam i chciałbym uzyskać więcej wyjaśnień bo pisałem do allegro na email o rozjaśnienie sprawy to dostałem odpowiedź w jednym zdaniu że potrzebują tego do konta junior. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy do czego Firmie allegro i Firmie PayU jest potrzebny mój akt urodzenia oraz dowód rodzica jak piszę że jest potrzebna jego zgoda. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@RadNas2 jesteś nieletni więc muszą zweryfikować rodzica - opiekuna prawnego i porównać z aktem urodzenia że jesteś jego dzieckiem 😄 reguluje to ustawa więc nic nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów