anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pobieraj i przesyłaj faktury jako sprzedawca

Pasper
#7 Wielbiciel#

Jak przesłać faktury dla klientów, których sprzedałem jako sprzedawca? I czy mogę te faktury VAT pobrać gdzieś na platformie Allegro, czy muszę je tworzyć ręcznie?

How do I upload invoices for customers I sold as a seller? And can I download these VAT invoices somewhere in the Allegro platform or do I have to create them manually?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Halfrunt
#18 Luminarz#

Portal nie wystawia faktur za sprzedawców, każdy sprzedający uprawniony do wystawienia faktury robi to samemu, możesz dołączyć wystawiona fakturę do zamówienia (ikonka fv)

W dobie obowiązku informacyjnego plik JPK nie sądzę by ktoś jeszcze wystawiał faktury ręcznie, raczej korzystają z programów księgowych, np. iFirma 

Niektórzy korzystają również z automatyzacja i faktury po odpowiedniej konfiguracji wysyłają do klienta automatycznie np. baselinker 

oznacz moderatorów

Pasper
#7 Wielbiciel#

Dzięki za komentarz!

To jasne, więc musimy użyć oprogramowania takiego jak Baselinker. Jakie inne programy umożliwiają przesyłanie faktur do Allegro? Łącznik bazowy i....?

Będziemy go używać tylko do przesyłania faktur z Allegro i szukamy prostego i taniego rozwiązania.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

No to musisz szukać bo jest wiele wiele firm i opcji. 

Jeśli chcesz to ręcznie robić to może wystarczy sam program do wystawiania faktur np. iFirma, który w cenie ma bezpłatna konfigurację z allegro, wówczas tam generujesz fakturę i wysyłasz ją mailem (idzie przez Allegro) na konto klienta. To chyba najtańsze rozwiązanie.

Natomiast jeśli procesy miałyby być zautomatyzowane to chyba apilo, 

oznacz moderatorów