anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pobieranie dwa razy prowizji od jednej sprzedaży

WiRo-world
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem , sprzedaje paletkę w cenie 619 zł i mam włączone wyróżnienie ,allegro pobrało mi prowizje w wysokości 76,14 zł i 57,11 zł łącznie 133,25 , w hurtowni kupuje ten produkt w cenie okł 510 zł i jestem stratny może mi ktoś to wyjaśnić jak to działa ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@WiRo-world Gry włączysz wyróżnienie, to płacisz standardową prowizję plus drugą prowizję od aukcji wyróżnionej, wynoszącej 75% standardowej prowizji. 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@WiRo-world licząc na szybko-żebyś na tym produkcie wyciągnął dla siebie na czysto ze 110 zl, biorąc pod uwagę cenę zakupu, wykupienie wyróżnienia, prowizję zwykłą od sprzedaży oraz prowizję od wyróżnienia, to musiałbyś to wystawić za 819 zł. Witamy na Allegro... 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@WiRo-world cieszę się niezmiernie, że podjąłeś trud przeliczenia czy wystawiając produkt w tej cenie będzie się opłacało. Trud dlatego że przy tylu różnych opłatach nie jest łatwo, a cieszę bo zapewne poprawisz swoją ofertę lub jej cenę końcową, gdyż mam wrażenie że inni sprzedający handlują tu hobbystycznie, albo nie potrafią liczyć, psując rynek niską ceną, uniemożliwiając zarobek innym. 

oznacz moderatorów

WiRo-world
#7 Wielbiciel#

no niestety cięzko jest na allegro , podnosząc cene pewnie już sprzedaży nie bedzie ale trudno wole nie zarobić niż dokładać do interesu 

 

oznacz moderatorów