anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta polska odmawia przyjęcia przesyłek allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
DECOAKADEMIA
#9 Pomysłodawca#

Witam, generuję etykiety z wysyłam z allegro. Dziś poczta nie chce przyjąć przesyłek, twierdzą, że wygasła umowa z allegro, proszę o pilną pomoc.

oznacz moderatorów
159 ODPOWIEDZI 159
LesnaDom
#7 Wielbiciel#

Hej mi powiedzieli, że allegro nie ma podpisanej nowej umowy z pocztą a stara wygasła. 

 

oznacz moderatorów
e-TiM24com
#7 Wielbiciel#

Mam podobną sytuację. Dostarczyłem przesyłki na pocztę po czym po godz. pracownik zadzwonił że mam je zabrać bo umowa jest podpisana z allegro do 21.10.2022 i nie nadadzą paczek. Etykiety wygenerowane a poczta nie odbiera paczek.

oznacz moderatorów
LesnaDom
#7 Wielbiciel#

Czy allegro już wypowiedziało się coś na ten temat. Jak teraz mamy wysłać paczki wiesz coś?

 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@LesnaDom sprawdz ten link, moderatorka wypowiedziała się ze do 15 dzisiaj powinno działac...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Mens-Shop-New @CHECINIAKI @LesnaDom @e-TiM24com Jest awaria na linii Allegro - Poczta Polska : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/poczta-polska-odmawia-przyj%C4%9...

Mają naprawić do 15tej....ale chyba posypią się negatywy za nieterminowe nadania itp 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zamiast czekać na negatywy, powysyłaj SmS-y do kupujących z informacją o zaistniałej sytuacji na Allegro. 

oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

U nas kurier z poczty 2 godz temu odebrał paczki. Oczywiście w Smart nadane przez allegro. I co teraz ? Paczki nie wyjdą dziś z poczty ?

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Ja musiałam 3 paczki odebrać z poczty, bo nie nadali. Pani w okienku powiedziała, że mają jeszcze 5 takich paczek, mają dzwonić i prosić o odebranie.

oznacz moderatorów
Outletino_pl
#7 Wielbiciel#

Dostałem odpowiedź! 😉 Otrzymaliśmy informację z Poczty Polskiej, iż był to problem systemowy, trwa migracja danych. Miejmy nadzieję, że zakończy się ta procedura do godziny 15:00.

oznacz moderatorów
monster1011
#8 Zapaleniec#

mam ten sam problem brak umowy z pocztą Poczta Polska 00159007738206648051

oznacz moderatorów
Marsas2020
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą też odbiłem się od okienka na PP. Moderatorzy mam dwa pytania 1.Dlaczego allegro pozwoliło klientowi skaldajacemu zamówienie w niedzielę wybrac w ogóle te opcję dostawy? ( Powinniście doraźnie wyłączyć tę usługę skoro bie działa od soboty).

2. Dlaczego nie informujecie sprzedających i narażacie ich tym samym na stratę czasu i pieniędzy? Czy tak trudno wygenerować informację systemową?

oznacz moderatorów
dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

40 minut temu poczta wysłała do swoich placówek emaila z informacją, że allegro już podpisało umowę z pocztą. Przeładowanie systemu potrwa do 5 godzin. Przesyłki są już przyjmowane.

oznacz moderatorów
Marsas2020
#7 Wielbiciel#

To nie prawda, przesyłki na poczcie na ul. Bełdan 2 w Warszawie nie są przyjmowane!!!!

oznacz moderatorów
pbunko
#8 Zapaleniec#

Jest 14:50 właśnie wróciłem z poczty (w Białymstoku) i nie nadałem paczki. Odpowiedź pań z okienka jest taka jak u innych: na razie nie przyjmują paczek z Allegro, problem zauważyły dzisiaj (no pewnie, że dzisiaj, bo w niedzielę nie pracują :), zapraszają za kilka godzin - może coś się zmieni.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Pierwsza informacja była taka, że po godzinie 15.00 będzie można wysyłać, jeszcze dzisiaj.

Dajcie znać, jeśli komuś się uda. 

oznacz moderatorów
sklepcolors
#8 Zapaleniec#

Ja też czekam, jak się komuś uda nadać to niech napisze.

oznacz moderatorów
LoftDog
#8 Zapaleniec#

Mi się już udało nadać 

oznacz moderatorów
DobraWelna-eu
#10 Popularyzator#

15:35  jeszcze nie daje sie nadać 

oznacz moderatorów
hidration
#7 Wielbiciel#

15:41 - konsultant potwierdził że problem jeszcze nie rozwiązany.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@CHECINIAKI o 15:21 nadana bez problemów przesyłka na poczcie w Częstochowie.

oznacz moderatorów