anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta polska odmawia przyjęcia przesyłek allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
DECOAKADEMIA
#9 Pomysłodawca#

Witam, generuję etykiety z wysyłam z allegro. Dziś poczta nie chce przyjąć przesyłek, twierdzą, że wygasła umowa z allegro, proszę o pilną pomoc.

oznacz moderatorów
159 ODPOWIEDZI 159
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@evee-anime Wyjaśniamy już ten problem z Pocztą Polską, dlatego przepraszam za tę sytuację i  poproszę Cię o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
EgonBricks
#8 Zapaleniec#

Szkoda ze allegro nie wysyła powiadomień do sprzedawcow z allegro. Sami musimy doszukiwać się w czym tkwi problem

oznacz moderatorów
dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

Cześć Ola...

12 paczek dziś NIE nadanych. Powód: w dniu wczorajszym wygasła umowa z Pocztą.

Kolejne paczki przygotowane. Etykiety drukują się bez problemu ale nie są na poczcie przyjmowane. Czekam zatem i ja na rozwiązanie tego problemu.

Dorota

oznacz moderatorów
GoodWear
#9 Pomysłodawca#

A  można chociaż dostać informacje czy przesyłki w dniu dzisiejszym w ogóle nie wyjdą?? Co klientom odpisać ?? Mamy czekać na negatywy.... Proszę o jakąś informację co z przesyłkami?? Czy problem rozwiążecie dzisiaj czy za tydzień...

oznacz moderatorów
EgonBricks
#8 Zapaleniec#

To jakaś masakra. Mogliby chociaż powiadomić nas sprzedających i kupujących o tym, że jest problem. A tak to sami musimy się wszystkiego dowiadywać. Ja mam przesylki od piątku nie wysłane. Klienci się wkurza i wystawia negatywa 

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Ja też kuriera nie potrzebuję, dlatego dziwi mnie opcja "zamów kuriera później" - nie da się jej pominąć.

oznacz moderatorów
EgonBricks
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Brak umowy z PP 

oznacz moderatorów
zeLetronik
#7 Wielbiciel#

Gdzieś przeczytałem, że o godzinie 15 problem będzie rozwiązany. Czy wydrukowane już etykiety adresowe będą ważne? Na etykiecie  jest nr umowy 440799 z 4.06.2020?

oznacz moderatorów
ForBajk
#10 Popularyzator#

Mam ten sam problem kobiety mi odmówiły przyjęcie trzech przesyłek na poczcie

oznacz moderatorów
zak_upy1
#7 Wielbiciel#

Mam problem nie mogę nadać paczki na poczcie informacja że brak umowy z poczta polską jak umowa jest allegro

oznacz moderatorów
Sejahurt
#7 Wielbiciel#

witam, mam pytanie. 

wydrukowałam etykietę na paczkę (sposób: pocztex kurier 48) chciałam nadać na poczcie, po czym Pani mnie poinformowała, że moja umowa wygasła i nie może nadać mi tej paczki. Co zrobić?

oznacz moderatorów
RAFARTECH
#3 Debiutant#

Ja mam ten sam problem, zostawiłem paczkę na poczcie i pani z okienka zadzwoniła do mnie i powiedziała że umowa z pocztą wygasła 21 października i mam zabrać przesyłkę. Jakim sposobem dzisiaj wydrukowałem etykietę ? powinno to być zablokowane. Czyżby allegro nie przedłużyło umowy 

oznacz moderatorów
FHU_MIDAR
#2 Obserwator#

Nie potrafię nadać paczki na poczcie Pocztex 48 , błąd nie podpisana umowa, czy jest jakaś awaria ?

oznacz moderatorów
FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

W Łodzi to samo. Brak umowy z PP mimo, że etykieta wydrukowana znacznie wcześniej.

oznacz moderatorów
EgonBricks
#8 Zapaleniec#

Kontaktowałam się z allegro.  Potwierdzili ,że wystepuje problem i czekają na usunięcie jego

oznacz moderatorów
artur8225-a1
#12 Orędownik#
Nie mogę nadać paczki na poczcie. Stworzyłem etykietę i ją wydrukowałem.Po zaniesieniu na pocztę wyskakuję komunikat BRAK PODPISANEJ UMOWY Z POCZTĄ. Do tej pory wysyłałem beż żadnej umowy. Dotyczy zamówienia 14a33bf2-517c-11ed-8f2d-f5448af7c9d7
oznacz moderatorów
dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

Mam taką samą sytuację.

Allegro dba o to byśmy jako sprzedający wiedzieli o nowych opłatach, haraczach lub szantażu abonamentowym.

Natomiast teraz ewidentnie ktoś zawalił przedłużenie umowy z pocztą.

Problem jest ogólnopolski. Ale ciężko jest się przyznać do błędu i napisać krótki ale oficjalny komunikat.

oznacz moderatorów
wwwDARBEApl
#2 Obserwator#

Dramat. Swarzędz obok Poznania to samo

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

bo to chodzi o umowę allegro - poczta, więc problem obejmuje jakby obszar całkowicie niezależny od sprzedawcy 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów