anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podczas sprzedaży jednego z produktów, zostało zablokowane moje konto.

katles
#1 Nowicjusz#

Witam, podczas sprzedaży jednego z produktów zostało zablokowane moje konto. Dostałem informacje z biura obsługi allegro, że mam w celu weryfikacji przesłać zdjęcie mojego produktu wraz ze zdjęciem dowodu osobistego. Tak zrobiłem, tylko, że na dwóch zdjęciach, na jednym przedmiot na drugim zdjęcie, gdyż po zablokowaniu mi konta w allegro sprzedałem już dany produkt. Odpisali mi, że ma być zdjęcie przedmiotu i dowodu osobistego obok siebie na jednym zdjęciu. Tłumaczyłem, że już tak nie mogę zrobić ale pomimo jeszcze kilku moich wiadomości, nie dostałem na żadną odpowiedzi. Jestem już na allegro od 15 lat, jak mogę odblokować konto, proszę o pomoc.

Kasia

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ZibiK30
#18 Luminarz#

@katles W tym problem, jak mogłeś sprzedać po zablokowaniu?

"gdyż po zablokowaniu mi konta w allegro sprzedałem już dany produkt" To teraz będziesz musiał poczekać aż kupujący go otrzyma i potwierdzi odebranie towaru 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@katles Chodzi o to czy posiadasz wystawiany towar, pewnie jest to PS albo podobny. Często były tu oszustka na taką ofertę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@katles Kupujący zapłacił? Masz też zablokowane wypłaty? Jeśli tak, Allegro powinno Ci odblokować konto po jakimś czasie, gdy kupujący nie zgłosi problemu.

Tej sprawy tutaj nie załatwisz, musisz się kontaktować z Allegro do skutku.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@katlesTo sprawa do załatwienia tylko z Allegro, musieli mieć jakieś podejrzenia że nie posiadasz przedmiotu, albo czekają czy kupujący otrzyma zamówiony towar.

oznacz moderatorów