anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podsumowanie kosztów

MAMY ROZWIĄZANIE!
Oczkozsz
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy. Wystawiam produkt, używany w tym wypadku i tu jest pytanie (?)

z czego wynika fakt, że 2 tyg temu na przykład całkowity koszt sprzedaży produktu wraz prowizjami, oplata transakcyjną wynosił na przykład 94 zł z groszami, a dziś 104 zł z groszami. Nie chce mi się czytać całego tego regulaminu, bo po to on jest, aby właśnie go nie czytać, tak sądzę. Wynika to chyba z jakieś psychologii, ale nie ważne

"Podana wycena jest szacunkowa i opiera się na aktualnej konfiguracji cennika Allegro oraz danych wpisanych w tym kalkulatorze. Zasady naliczania opłat oraz ich wysokość opisane są w załączniku nr 4 regulaminu Allegro."

Mam rozumieć, że wszystko opiera się na widzimisie, czy serio tutaj jest jakaś zastosowana ekonomia, ktora ma wpływ na to wszystko i po prostu te ceny muszą się zmieniać zależnie od sytuacji w polsce i na swiecie (chodzi o wszelakie prowizje itd) czy to nie ma żadnego wpływu i po prostu ktoś sobie wstanie wejdzie na kompa i sobie doda 10 zl wiecej w danej kategorii i prowizjach  😄 ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
ja_Nitka
#10 Popularyzator#

3 lipca wszedł nowy cennik, zmieniły się prowizje - pewnie stąd ta różnica

oznacz moderatorów
Oczkozsz
#9 Pomysłodawca#

dobra nie bylo tematu. Mozna usunac post.

oznacz moderatorów