anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwyżki ADS i Promowania

bougieitems
#10 Popularyzator#

Witajcie, Chciałem zapytać czy zdarzyło wam się kiedyś coś takiego, podwyżki na allegro ads i promowanie ? 

np. Na promowaniu promo z 2,9 na 3,9 

A na allegro ads z minimum 11 zł do minimum 13 zł ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie korzystam z takich usług  i ta przyjemność mnie do tej pory omija.

oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

mnie nie omija niestety, dla mnie to jest dramat, koszą kasę większą ode mnie. Prowizja od sprzedaży, prowizja od promowania, oplata za kliknięcia w reklamę. I podwyżki. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bougieitems podwyżka z 2,90 zł na 3,90 zł za pakiet: pogrubienie, podświetlenie, wyróżnienie jest związana z przekształceniem Twojego konta Allegro ze zwykłego na firmowe, informację na temat wysokości tej opłaty możesz znaleźć tutaj. Natomiast jeżeli chodzi o minimalną wysokość budżetu dziennego to jest ona uzależniona od zestawu miejsc emisji jakie wybierzesz dla grupy reklam w kampanii Ofert sponsorowanych, budżet dzienny z kolei jest wyznaczany przez Ciebie. W Twoich rozliczeniach z Allegro nie widzę takiej kwoty, czy możesz napisać coś więcej o tej opłacie?    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Początki działalności są zawsze trudne ,choć przyznam że sam nie korzystałem z tych płatnych udogodnień (chyba że sami mi dali jakiś darmowy pakiet) .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety nie ma nic za darmo. Darmowy pakiet nigdy nie jest darmowy, trzeba płacić potężną, dodatkową prowizję. 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@konto zamknięte W mojej kategorii (antyki i sztuka) to nie jest tak źle przy darmowym wyróżnieniu aukcji z licytacją od 1 zł w "strefie kolekcjonera" prowizja jest niższa procentowo niż przy wystawianiu normalnym na kup teraz bądź z ustaloną ceną startową .Warunkiem jest uczestnictwo w tej strefie i aukcje od 1 zł .Miałem okazję w grudniu wystawić tak ponad 300 ofert i byłem zadowolony z cen osiągniętych i z prowizji jakie poniosłem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety hm, chyba trzeba przerzucić się na antyki 😁

oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

To fakt lekko nie jest. Te pakiety promujące strasznie koszą z kasy.

oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

Nie wiem czy do końca tak było, ale jak założyłem konto firmowe to było tak, że promowanie pakiet promo kosztowało 2,9 a teraz kosztuje 3,9.

Natomiast Reklama z minimum 8 zł dziennie, już jest na 13 zł minimum. Od czego to zależy ?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@bougieitems co do ADS to sprawdz czy czasem w ostatnim miesiącu nie zwiększyła Ci sie sprzedaż lub ilość ofert. Zdaje sie że ADS dopasowuje zarówno kwoty minimalne/maksymalne jak i zieloną kreseczke optymalizacji . Możesz spróbować wpisac recznie mniejsza kwote  od minimum ale nie wiem czy sie uda.

oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

@_Likos_ Szkoda że nie uprzedzili mnie, nie wyczytałem nigdzie o podwyżkach ads. Trudno cena nauki

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bougieitems sprawdziłam to dokładniej. Korzystałeś z Ads Express, w ramach tej kampanii system wybiera automatycznie oferty oraz ustala wysokość stawki za kliknięcie na podstawie popularności danej kategorii, a także na podstawie stawek zaproponowanych przez innych Sprzedających, dlatego ta stawka nie jest stała i może się zmieniać. 
Jeżeli chodzi o zmianę opłaty za pakiet: pogrubienie, podświetlenie, wyróżnienie jest to związane ze zmianą w cenniku. Od 20 stycznia opłata wynosi 2,90 zł dla kont zwykłych i 3,90 zł dla kont firmowych. Wcześniej była jedna opłata w wysokości 2,90 zł dla obu kont. Zapowiadaliśmy tą zmianę tutaj.      

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

jestem z wami 3 miesiące i same podwyżki cały czas widzę, dziwną macie politykę 

oznacz moderatorów