anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomóżcie

rastek2
#1 Nowicjusz#

W listopadzie ubiegłego roku za pośrednictwem Allegro zakupiłam rower elektryczny z firmy BAYWOO. Pod koniec maja br zaczął się problem. Jestem wciąż odsyłana do innych,, mądrych,, ludzi którzy nie potrafią mi pomóc. Kontakt z producentem nic nie dał przysłali część która niczego nie naprawiła ciągle jestem odsyłana do innego,, mądrego,, który nic nie wnosi. Serwisy rowerowe nic nie pomogą bo te do których się zwróciłam nie naprawiają rowerów elektrycznych które mają napęd w tylnej piaście. Wychodzi na to że płacę raty za zakup z którego niewiele korzystałam i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Nie trudno jest policzyć że za ok 3 m-ce zakup traci gwarancję. Bardzo proszę o pomoc co mogę zrobić miałam się cieszyć z zakupu a wychodzi na to że kupiłam bubel. Rowerem poruszam się okrągły rok od wielu lat jednak ze względów zdrowotnych i wieku (60 lat) postanowiłam zainwestować w elektryka . Czy nikt nie jest w stanie mi pomóc? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

az1rael
#21 Demiurg#

Na rękojmię / gwarancję są 2 lata  więc minie dopiero rok. Składaj reklację do sprzedawcy.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@rastek2 Składałaś reklamację do sprzedającego?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@rastek2 A Ty skladaleś reklamację u tego co kupiłeś? on ma 2lata i po drugiej reklamacji( piszesz że rower ciągle się psuje) masz prawo odstąpić od umowy zakupu, napisz czy zgłosiłeś także problem z pomocą Allegro, od kogo kupiłeś itd, pomożemy.

oznacz moderatorów