anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomożcie proszę z Allegro lokalnym

legutkoart
#2 Obserwator#

Dzień dobry! Klient chce zamówić mój rysunek, cena była z ramą, uzgodniliśmy, że kupie  bez ramy znacznie taniej. Proszę powiedzсie mnie, co dalej robić? Sorry, to moje pierwsze zamowienie.  Prawdopodobnie klient musi jakoś złożyć zamówienie? Jak zmienić cenę na niższą i określić sposób wysyłki ( wysyłka pobraniowa). Może dajcie jakieś linki do instrukcji, bo nie udało mi się znaleźć.

Z góry dziękuję bardzo!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Towar już wystawiony na aukcji z ramą? Niech kupi na Allegro Lokalnie, potem podaj mu swój numer konta bankowego i niech Ci wpłaci umówioną cenę, a nie cenę z aukcji + koszt dowolnej wysyłki. Otrzymasz pieniądze na konto i wysyłasz. Po zakupie na aukcji nie zmienisz już ceny na niższą, aby zapłacił przez stronę Allegro. Druga opcja, zakończ aukcję przed zakupem, potem wystaw nową z ceną bez ramy, niech kupi i zapłaci przez Allegro.

Nie wysyłaj za pobraniem, bo może nie odebrać i poniesiesz koszty wysyłki w obie strony. Jeśli koniecznie chcesz za pobraniem, wyślij, w pobraniu wpisz umówioną cenę.

oznacz moderatorów

legutkoart
#2 Obserwator#

Ale klient  musi  zrobić zamowienie? Nie wiem- nacisnąć "Kupić" czy coś takiego?

 

oznacz moderatorów

legutkoart
#2 Obserwator#

Dziękuję bardzo! Wlaśnie szukałam tego

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Wszystko masz tutaj opisane. Poczytaj przyda Ci się na przyszłość https://allegro.pl/pomoc 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Najlepiej wystaw nową ofertę z obniżoną ceną i ze zmienionym opisem "bez ramy". Starą ofertę zamknij

oznacz moderatorów

legutkoart
#2 Obserwator#

To trzeba jego poinformować,żeby on tak zrobił chyba? Po prostu klient napisal od razu adres, a ja nie wiem, co robić. 

oznacz moderatorów