anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc allegro w nie uczciwych ocenach

aaasport
#1 Nowicjusz#

Klient żądał zwrotu części kwoty ponieważ dostał uszkodzoną bluzę (ewidentnie Przy otwieraniu uszkodzona ale pomijam to) miał możliwość zwrotu i odzyskałby 100% za bluzę jednak określił to że musi mieć ją bo ma imprezę i to na prezent i że nie ma darmowej wysyłki bo jest z Czech i nie ma smarta! Oddałem mu kwotę na którą się zgodził bo szantażował mnie że jeżeli tego nie zrobię to wystawi mi negatywną opinię i co? Dostałem mimo to opinie negatywna! A allegro? Jak zwykle nic nie może zrobić! 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

aaasport
#1 Nowicjusz#

Oczekuję wkoncu pomocy faktycznej ze strony allegro i tego że kupujący nie będą ze sprzedającymi robić co chcą bo są jakies normy i poszanowanie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aaasport Kupujący ma prawo wystawić swoją ocenę transakcji. Nie będziemy też ingerować w Wasze prywatne ustalenia. Tylko w przypadkach opisanych w tym artykule możemy interweniować: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/kiedy-mozemy-ingerowac-w-opinie-kupuja... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aaasport
#1 Nowicjusz#

Czyli można szantażować sprzedawców? I pomimo tego że sprzedawca zrobi to co chce kupujący to i tak wystawić negatywa i nic się nie dzieje? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aaasport Jeśli uważasz, że klient naruszył zasady Allegro, to możesz nam to zgłosić za pomocą zrzutów ekranu przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

@aaasport spokojnie kupujący to Bóg dla allegro Ty jesteś sprzedającym paziem. Masz płacić prowizję i japa cicho.

ja dostałem pozytywa wczoraj jednak dziś zmiana na negatyw oczywiście po vin spradwdzane 2 x przeze mnie i firmę zewnętrzną 🙂 auto było na serwisie i część nie pasuje. Nie ma żadnego zwrotu towaru gdzie koszt 1200 zł za oryginalne klocki do BMW 🙂

jak chcą mieć na półce 1200 zł to niech mają.

nawet tego nie zgłaszam. Allegro i tak wystawi na mnie jajko. Straciłem super sprzedawcę z miejsca i -600pkt także 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪 dlatego jak się starałem tak powoli palę gumę z tej karuzeli na własną domenę

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@aaasport Niestety zachowałeś się jak jelonek... i tak dostałeś negatywa i tak. Allegro popiera kupujących choćby byli nieuczciwi do bólu... nic nowego. Proszę tu link sprzed jakiego czasu ..i nic nie zrobili https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/naprawa-reorganizacja-system...

@ko_alka popraw mnie jeśli się mylę...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

laczmysport
#7 Wielbiciel#

Jeżeli więcej sprzedających się podpisze i nagłośni może wkoncu się to zmieni! To już jest szczyt żeby być na każde zawołanie i wchodzic do czterech liter i tak dostawać po dupie bez konsekwencji! 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

masz na piśmie np w panelu wiadomości że zgodził się na zwrot części kasy? to policja i zgłoszenie art 286 oszustwo doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem oddałeś kasę a negatywa dostałeś plus szantaż w celu uzyskania korzyści majątkowej

oznacz moderatorów