anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ponowna wysylka - paczkomaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
341tomek
#8 Zapaleniec#

jak wyslac ponownie wysylke paczkomatem?

dodatkowo musze pobrac oplate od klienta

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Możesz ponownie zaimportować paczkę, tylko w filtrze musisz wybrać "wygenerowane"

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

oo tak 🙂

Patryk0701_0-1590137171049.png

 

oznacz moderatorów
341tomek
#8 Zapaleniec#

dzięki

 

oznacz moderatorów
pikinier10
#11 Animator#

Jeśli to było Allegro Paczkomaty 24/7 InPost to procedura jest taka: logujesz się na InPost -> Allegro -> Import Allegro InPost -> Allegro Paczkomaty 24/7 InPost -> wybierasz wygenerowane -> Szukaj. Wtedy pokazuje Ci się lista. Wybierasz klienta o którego chodzi i postępujesz dalej jak za pierwszym razem.

oznacz moderatorów
341tomek
#8 Zapaleniec#

dzięki udało się wygenerować, teraz tylko zeby zaplacil!

 

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Klientowi zgłoś żeby za pomocą panelu w Allegro dopłacił za ponowną przesyłkę, albo wyślij mu dane do przelewu - bo niektórzy użytkownicy nie potrafią tego znaleźć. Mam wrażenie, że z inteligencją jest coraz gorzej i poza bezmyślnym klikaniem w buton kup teraz już niczego więcej nie umieją.

oznacz moderatorów
341tomek
#8 Zapaleniec#

czyli on musi to zrobic, ja nie moge zglosic doplaty?

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@341tomek   jeżeli korzystasz z Menedżera Sprzedaży, to przy nazwie oferty klikasz  lewą ikonkę

DarkStoorM_1-1590138027603.png

potem klikasz Poinformuj o dopłacie. Tylko nie zawsze działa, nie pamiętam jakie były warunki. Chyba w jakimś terminie i określonej kwocie. Rzadko to robię, to nie pamiętam 

DarkStoorM_0-1590138016169.png

 

oznacz moderatorów
341tomek
#8 Zapaleniec#

akurat nie mam teraz, ale dobra rada na przyszłość!

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Kiedyś była taka opcja w panelu Allegro z żądaniem dopłaty. Allegro zlikwidowało tę możliwość, aby sprzedawca znał swoje miejsce i występował tylko w roli zawsze pokornie proszącego.

oznacz moderatorów
341tomek
#8 Zapaleniec#

haha no nic tylko tyle zostaje

 

oznacz moderatorów