anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Porada prawna w sprawie komentarza

artur198613
#11 Animator#

Kupujący ewidentnie grozi mi niesłusznym negatywem. Wiem, że Allegro się w to nie miesza. Nie chce się bawić w przedsądowe wezwania tylko skierować sprawę na drogę prawną. Jeżeli ktoś miał podobny problem, proszę o informacje, z jakiego paragrafu mogę sądzić się z kupującym. Na środę mam umówione spotkanie z radcą prawnym. Po sposobie komunikacji mam podejrzenie, że może to być inne konto osoby z konkurencji.

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Agent051
#16 Inspirator#

@xyz96 Tu nie chodzi o 20 zł czy negatywny komentarz. Tu chodzi o uczciwość. Kupujący też musi przestrzegać obowiązującego prawa. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Uczciwość?

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
Dodatkowe informacje

 

NA REKLAMACJĘ CZEKAM DO 14 DNI OD OTRZYMANIA TOWARU.

To jest uczciwe? Kto to napisał w swojej aukcji? Ten, co tu o uczciwości najwięcej nakrzyczał.

oznacz moderatorów

Tanatos777
#10 Popularyzator#

@xyz96 Normalnie mam cię za.... no, bez wulgaryzmów, ale jeżeli to co napisałeś jest prawdą, (sprzedający zamieszcza na aukcjach klauzulę "NA REKLAMACJĘ CZEKAM DO 14 DNI OD OTRZYMANIA TOWARU.") 
to masz rację.

Sprzedający domaga się uczciwości, a sam łamie prawo. 

Za taką klauzulę grozi grzywna od UOKIKu a nawet więzienie...

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Nie wiem o kogo chodzi, ale z całą pewnością ja nie mam żadnej takiej informacji u siebie. Posiadam standardową informacje o reklamacji z tytułu rękojmi 2 lata. To co tutaj piszesz to jest kłamstwo.

oznacz moderatorów