anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posiadam Pakiet powitalny a i tak allegro nalicza opłaty

ollforju_pl
#7 Wielbiciel#

Posiadam Pakiet powitalny a i tak w rozliczeniach z allegro naliczają mi się opłaty za prowizję od sprzedaży. Dlaczego? p

pozdrawiam   serdecznie

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Aktywowałeś pakiet w Centrum zniżek?

oznacz moderatorów

ollforju_pl
#7 Wielbiciel#

Tak, za wyróżnienia nie pobiera mi opłat a za prowizję już tak, za zwykłą i od promowanej aukcji 100% też

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ollforju_pl Odpowiedź znajdziesz w Regulaminie:

"Rozliczenie zniżek etapu pierwszego następuje w formie cotygodniowego przyznawania rabatu transakcyjnego do naliczonych opłat z tytułu prowizji od sprzedaży i prowizji od sprzedaży Oferty wyróżnionej. To jest ważna informacja: może zdarzyć się tak, że na przełomie miesiąca, zanim przyznamy Ci rabat na następny miesiąc, kilka dni będzie nie objętych rabatem. Jeśli w tym czasie wystawimy fakturę VAT, zrozumiałe, że rabat nie będzie naliczony. Co możesz wtedy zrobić? Opłać tę fakturę VAT, ponieważ nie będziemy wystawiać korekty, tylko przyznamy rabat na billing na poczet kolejnego miesiąca".

Poczekaj do końca tygodnia. Jeśli rabat nie zostanie naliczony, daj znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BiBabiFaktoria
#8 Zapaleniec#

Mnie ostatni rabat transakcyjny przyznano 2 marca, od tego momentu w żadnym z 3 tygodni nie otrzymałam zniżki. Wcześniej rozliczano mnie co tydzień. Co ile więc rozliczany jest rabat w drugim etapie, ponieważ nie widzę w regulaminie takiej informacji?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BiBabiFaktoria Jeśli Twoje konto zostało zakwalifikowane do II Etapu, prowizja jest naliczana już z rabatem. Jak w przykładzie z Regulaminu:

"Jeśli w tym czasie sprzedasz przedmiot o wartości 100 zł w kategorii, w której prowizja od sprzedaży wynosi 10%, to z pakietem powitalnym zapłacisz 7 zł zamiast 10 zł".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BiBabiFaktoria
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź 😊

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nic nie jest za darmo ,prędzej czy później sam się o tym przekonasz. 

oznacz moderatorów