anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poszukuję partnera do sprzedaży moich towarów na Allegro

Client:104762076
#2 Obserwator#

Dobry wieczór. Nazywam się Sergey, jestem z Ukrainy, szukam partnera w Polsce do sprzedaży moich towarów na Allegro. Od 6 lat zajmujemy się sprzedażą oświetlenia samochodowego LED (nasza strona internetowa www.aled.com.ua) mamy dobrą jakość i dobrą reputację na rynku ukraińskim. Chcemy znaleźć partnera w Polsce do sprzedaży naszych produktów. Dzięki
(przepraszam, że napisałem przez tłumacza google)

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104762076 dobry wieczór! 
Nie będę mogła pomóć Ci w znalezieniu Partnera do sprzedaży, ale możesz założyć firmowe konto samodzielnie na Allegro.
Aby to zrobić wypełnij proszę ten formularz. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail, otwórz proszę wiadomość i kliknij [POTWIERDŹ REJESTRACJĘ]. Po potwierdzeniu rejestracji przekierujemy Cię na stronę formularza aktywacji. Wyślemy do Ciebie także powitalny e-mail - jeśli z jakiegoś powodu przerwiesz aktywację konta, kliknij w link w wiadomości, aby do niej wrócić.
Aby aktywować sprzedaż trzeba ustawić wypłaty, w tym celu należy zweryfikować swoje konto do wypłat (musi ono akceptować przelewy w złotówkach). Nie rejestruj proszę konta PayU - zamiast tego skorzystaj z jednej z tych opcji: Konto Payoneer lub konto bankowe oraz prześlij dokumenty. 
Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat. 
Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć kogoś chętnego do wsparcia Twojego biznesu. 
W razie pytań, bardzo proszę napisz ponownie, pomożemy Ci rozpocząć sprzedaż na Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:104762076
#2 Obserwator#
Hi la_nika thank you very much for your support
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104762076 ofcourse. If you prefer using English it is also fine by us. I translated previous message for you:

I won’t be able to help you find a sales Partner, but you can set up a company account for your own company on Allegro.

To do that, please fill out this form. You will receive an e-mail from Allegro, please open it and click on [CONFIRM REGISTRATION]. After confirming the registration, you will be redirected to the activation form page. We will also send you a welcome e-mail - if for any reason you pause the process of activating your account, click the link in the welcome e-mail to return to the process.

To activate your sales account, you need to set up Payouts, to do this you need to verify your payout account (it must accept transfers in PLN). Please do not register a PayU account - instead use one of these options: Payoneer account or bank account. Next, send the verification documents.
Here you will find more detailed information on the entire process.

If you have any questions, please contact us again, we will help you start selling on Allegro.



   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:104762076
#2 Obserwator#

Thank you

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Pisz też do mnie.

agd-service@elmixagd.pl

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Napisz do mnie na adres:  luxurioll@gmail.com

oznacz moderatorów