anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrzebna podpowiedz

fantom_om
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich. Mam pytanie, mianowicie chodzi mi o to że wystawilem kamere video i ją sprzedalem, I tu zaczeły się problemy. Allegro każe mi wplacic na swoje konto jakąś sume  a co gorsza zrobic skan dowodu osobistego i im wysłac. Nie chce tego robić i pokazuje mi ze dopóki tego nie uczynię środki są zablokowane, pisalem do kupujacego żeby wycofał się z tranzakcji ale niewiele to pomoglo. Może jakas podpowiedz

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Jak środki są na Allegro to już nic nie zrobisz- wcześniej było myśleć o aktywacji konta do wypłat. teraz jak nie aktywujesz konta to śrdoków nie wypłacisz, a jak nie zwrócisz środków kupującemu albo nie wyślesz towaru to z pewnością będą dalsze problemy.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak nie chcesz potwierdzić danych to nie wypłacisz kasy. A pewna kwota to 1zł, który potem zwracają, potrzebny w celu porównania danych z allegro, dowodu i banku. Allegro to nie O czy V. Tu nie weryfikują dopiero od 4000 tylko od razu przed pierwszą wypłatą. Możesz ewentualnie wejść w zamówienia i zwrócić systemowo klientowi kasę, ta opcja chyba powinna być dostępna. 

oznacz moderatorów