anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrzebuję dodać informację na wszystkich aukcjach

Liliawdomu
#1 Nowicjusz#

Mam firmę jednoosobową, nagle musiałam wyjechać i nie będzie mnie kilka dni. Wysyłki mogą się opóźnić o 1- 2 dni, czy można dodać ogólna informacje na wszystkich aukcjach ? Urlop można zaplanować, ale są sytuację których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mwmonety
#21 Demiurg#

Funkcji "urlop" już nie ma ,jest teraz wstrzymaj sprzedaż . Możesz też spróbować w swoich ustawieniach zmienić czas wysyłki np. z jednego dnia na siedem aby nie stracić na punktacji czasu wysyłki.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Tylko, że czas wysyłki do pozycjonowania i tak straci ponieważ algorytm policzy "średni" czas zrealizowanych zamówień. 

Najkorzystniej dla sprzedającego jest zatrzymać wszystkie aukcje a później je wznowić, oczywiście na maile/dyskusje i tak trzeba odpowiadać. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Liliawdomu w tej zakładce możesz natychmiast zatrzymać swoje oferty. Przerwa w sprzedaży nie pogorszy Twojej oceny jakości, jeśli zrealizujesz wszystkie złożone już zamówienia oraz odpowiesz na wiadomości oraz otwarte dyskusje.
Aktywne licytacje zakończysz z wynikiem aktualnym na moment zawieszenia sprzedaży.
Zanim zawiesisz sprzedaż, uzupełnij parametry obowiązkowe w ofertach. Zrobisz to w zakładce Uzupełnij parametry.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów