anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrzebuję wystawić około 2000 ogłoszeń ale nie posiadam firmy czy Allegro potrafi to umożliwić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
panrobertantyki
#8 Zapaleniec#

Potrzebuję wystawić około 2000-3000 ogłoszeń ale nie posiadam firmy, czy Allegro potrafi to umożliwić?

moja biblioteka liczy obecnie około 5000 pozycji i jestem zmuszony to sprzedać , jest to część ktora pozostała po pierwszym wywiezieniu  książek na makulaturę .

patrząc na ilość osób a właściwie  ilość wyświetleń przy  możliwości wystawienia 200 ogłoszeń to można oszacować że 50procent zbiorów sprzedam w roku 2060 

Ponawaiam pytanie :Czy osoby które pracują w Allegro  umieją to zmienić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Limit 200 aukcji masz tylko na allegro lokalnie. Na normalnym allegro możesz wystawić ile chcesz. Klikasz wystaw przedmiot i na dole po prawo masz "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz". Wtedy aukcje są na normalnym allegro. Ale na dużo większą oglądalność to bym nie liczyła. Mam podobną sytuację czyli odgruzowywanie mieszkania po teściu. Ledwo pokoje i drewutnie ogarnęłam, a do piwnicy i na strych jeszcze nie zajrzałam, więc też tak wystawiam. I widzę, ze nie ma większej różnicy w oglądalności. Ale to może dlatego że allegro ostatnio popsuło wyszukiwarki i wszyscy lamentują. Nie wiem, bo na głównym to dopiero od kilku dni wystawiam.

oznacz moderatorów
panrobertantyki
#8 Zapaleniec#

no tak, wyszukiwanie jest naprawdę ekscytujące  albo znasz dokładne parametry  albo szukaj tatka latka

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@panrobertantyki WOW!!! 2000-3000 ogłoszeń ale nie posiadam firmy...... hmmmmm

oznacz moderatorów
panrobertantyki
#8 Zapaleniec#

nie wiem co w tym dziwnego, chyba tylko to że posiadam książki  a tu zostałem skierowany  żeby się zapytać natomiast twoja chyba odpowiedź  nie wiem czemu ma służyć 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@panrobertantyki wystaw na zwykłym allegro 200 tysięcy ofert na jednym koncie

Allegro Lokalnie
Allegro
ogłoszenia widoczne na Allegro Lokalnie i Allegro
oferty widoczne tylko na Allegro
3 rodzaje ogłoszeń: bezpłatne, z opcją kup teraz i z licytacją
3 rodzaje ofert: kup teraz, licytacja oraz ogłoszenia nietransakcyjne i usługi
uproszczony formularz wystawiania
rozbudowany formularz wystawiania
maksymalnie 200 aktywnych ogłoszeń na jednym koncie (z wyjątkiem Motoryzacji – maksymalnie 10 aktywnych ogłoszeń)
200 tysięcy ofert na jednym koncie

 

A tu masz ukryty link 🙂

dddd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
panrobertantyki
#8 Zapaleniec#

bardzo dziękuję 

oznacz moderatorów