anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrzebuje pomocy odnosnie cennika dostaw

SklepuDzesi
#7 Wielbiciel#
  • Mam problem z utworzeniem odpowiedniego cennika dostaw, nie wiem jak ustawić ceny dostaw 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SklepuDzesi Cześć. 🙂 W czym dokładnie potrzebujesz pomocy? Zapoznaj się z naszym artykułem, w nim znajdziesz odpowiedzi na większość pytań: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-dostawy/cenniki-dostawy-tworzenie-edycja-i-podmian... 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SklepuDzesi
#7 Wielbiciel#

Jeden temat o który mi chodzi to klientka zamówiła towar na kwotę 123 zł zapłaciła metoda Pay i po otrzymaniu pieniążków od klientki miałam od was prowizje do zaplaty za jej płatność przeszło 30 zł i przez tą prowizje wyszło na to że klienta dostała towar wsumie za darmo a ja musiałam jeszcze opłacić kuriera,  którego ona zamówiła. Wiem, że pobieracie prowizje od sprzedaży ale moim zdaniem to za dużo bo w tym momencie sprzedawca za sprzedany towar i wysyłkę pozostaje na minusie.... proszę mi to jakoś wytłumaczyć dlaczego mamy płacić za płatności które klient wybiera. A przez allegro są narzucone dla sprzedających. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Prowizję płacisz % w zależności od kategorii w jakiej wystawiony jest towar jak się coś w kat inne wystawi to się pptem trzepnie prowizję rzędu 20 paru procent dla przykładu

oznacz moderatorów