anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdzenie nadania

Client:49616982
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Gdzie i kiedy podaje potwierdzenie nadania i mój  numer konta. A który maja wpłynąć pieniądze?

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

Pieniądze dostaniesz na Payu, i se je potem wypłacisz, a numer nadania wpisujesz w zamówieniach po rozwinięciu jest podaj numer przesyłki i wtedy kupiec dostaje go na maila 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:49616982
#7 Wielbiciel#

a jak to wyglada z Allegrolokalnie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:49616982 to czemu nie umieściłeś postu w zakładce lokalne ?

 

Tu jest inaczej przy kup teraz dostajesz na Payu, i se wypłacisz,  jak dasz ogłoszenie musicie się dogadać mailowo co do zapłaty i wysyłki, także nr paczki musisz podać w mailu, Allegro lokalnie to są ogłoszenia i tu nic nie ma z narzędzi do sprzedaży 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:49616982
#7 Wielbiciel#

Dzięki, pierwszy raz coś sprzedaje. A jaka mam gwarancje bo to pobraniowa ze wszystko będzie ok Allegro coś gwarantuje jak przy zwykłych transakcjach cyz wszystko samemu?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Jak sprzedajesz to allegro nic nie gwarantuje ani tu ani tam, ochronę ma tylko kupujący, to nie wysyłaj za pobraniem lub poproś o kasę na wysyłkę jako zabezpieczenie że odbierze 😉

Zawsze możesz wystawić na Allegro przy formularzu masz ukryty guziczek 🙂

hhh.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

jakie ładne szczałeczki wujeeeek 😄 prawdziwy Skrinszoter Allegro 😄 [ KLIK ] 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie to masz jedynie taką gwarancję, że jak kupujący wybrał pobranie i nie odbierze paczki, to nie zwrócą Ci prowizji od sprzedaży, nazywanej tam opłatą za transakcję, która nigdy nie podlega zwrotom.

oznacz moderatorów

Client:51575090
#7 Wielbiciel#

Czyli dodatkowo nie muszę wpisywać nigdzie numeru konta jak sprzedaje na Allegro lokalnie za pobraniem, założyć można ze ono jest w systemie skoro wpłaty na konto otrzymuje kupujący widzi gdzieś ten mój numer konta cz muszę go dodatkowo podac

oznacz moderatorów