anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POWIĄZANIE APLIKACJI

ENMASHOP
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem aby ustawić integrację wysyłki inpost smart z hurtownią/ TANIE ZAKUPY/. Dostałem klucz API i nie bardzo wiem co mam dalej zrobić. Hurtownia poinformowała mnie że integracja leży po mojej stronie i oni nie udzielają pomocy w tej sprawie. Czy ktoś miał już coś takiego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ENMASHOP a masz jakieś narzędzie do obsługi sprzedaży na allegro?

oznacz moderatorów

ENMASHOP
#7 Wielbiciel#

jestem zalogowany jako firma. i mam parę integracji z hurtowniami. ale z tym nie mogę sobie poradzić. o jakich narzędziach mówisz ? jestem dość świeży na allegro więc proszę o wyrozumiałość

oznacz moderatorów

ENMASHOP
#7 Wielbiciel#

Dostałem od hurtowni klucz API i jakąś instrukcję jak to zrobić ale nie mogę tego załapać. jesli chodzi o pliki XML to wszystko odpaliłem przez SKY-SHOPA natomiast dostaw nie mogę zintegrować przez ALLEGRO. Zależy mi na tym bo mam już wystawione przedmioty na sprzedaż a nie mogę obsłużyć smarta.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Z tego co się orientuje to klucz powinieneś wprowadzić do narzędzia do obsługi transakcji SKY-SHOP i z niego powinieneś mieć możliwość generowania etykiet wysyłkowych

oznacz moderatorów

ENMASHOP
#7 Wielbiciel#

W skyshopie mam tylko wykupiony pakiet drop. Nie mam sklepu. Ale zobaczę może coś wskóram. Na razie dzięki wielkie

oznacz moderatorów