anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie produktu w katerogii elektronika - druk 3D

woodwedding_pl
#8 Zapaleniec#

Witam,

W związku z wprowadzanymi zmianami i obecnością w mojej ofercie takich z kategorii Elektronika, muszę dodać produkt przynajmniej dla jednej z ofert. Niestety nie mogę tego uczynić, nie udaje się utworzyć produktu a taki produkt nie istnieje. Mowa dla przykładu o ofercie numer 8924429741

Produkt jest wytwarzany przeze mnie w technologii druku 3D i nie jest nabywany przeze mnie od jakiegokolwiek producenta. Ściślej mówiąc ja jestem wytwórcą tego elementu.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@woodwedding_pl W takiej sytuacji dodaj proszę nowy produkt do naszej bazy. W formularzu wystawiania i edycji oferty wypełnij wszystkie parametry w sekcji "Podstawowe parametry". 

 

Dodaj produkt.png

Na podstawie tych informacji spróbujemy utworzyć nowy produkt i powiązać go z twoją ofertą. O tym, czy udało się stworzyć produkt poinformujemy Cię na stronie z potwierdzeniem wystawienia oferty. 

 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola, to jakoś nie działa. Mi po edycji aukcji wyświetla się informacja o treści:

"Nie utworzyliśmy produktu w naszej bazie

Mogło się tak stać z kilku powodów:
- Nie wszystkie pola w sekcji Parametry podstawowe są uzupełnione i nie mamy wystarczających informacji, aby stworzyć produkt.
- Taki produkt jest już w naszej bazie. Możesz go powiązać ze swoją ofertą w formularzu edycji.
- Pole "Przy wystawianiu oferty stwórz jednocześnie produkt" jest odznaczone. Możesz je zaznaczyć w formularzu edycji."

Przy czym pole jest zaznaczone, produktu nie ma w bazie allegro (sprawdzałem) i wszystkie parametry podstawowe są uzupełnione (nie ma tylko trzech czy czterech opcjonalnych, a EAN-u do tak specyficznych i mających swoje lata rzeczy się nie znajdzie, bo nawet wujek g wymięka w tej kwestii). Mimo tego produkt się nie tworzy przy wystawianiu. I co teraz?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Produkt nie zostanie dodany do bazy jeżeli jako Producent poda się Inny nawet gdy pokaże się pole na własną wartość z producentem! W sumie to samo z polem Marka.

Wczoraj zmieniałem masę ofert i zauważyłem, że jeżeli w parametrach jest wartość INNY/INNA, to produkt się nie stworzy. Przynajmniej w większości elektroniki.

W pewnych AGD miałem kolor INNY, bo nie dało się określić i nie udało się utworzyć produktu, to samo z producentem, bo nie było go na liście.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Teraz poproszę, żebyś wskazał mi numer lub link tej oferty, a my to zweryfikujemy. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Numery podesłane na PW;]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dziękuję, mam. Poprosiłam już o sprawdzenie tych ofert, więc jak tylko czegoś się dowiem, dam znać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ OK, dzięki, czekam na info;)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ I jak tam Ola, coś już wiadomo?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Tak, w sprawie Twoich ofert dostałam info, że w tej kategorii parametrem identyfikującym jest EAN, a te oferty nie mają go uzupełnionego. W związku z tym, nie możemy utworzyć nowych produktów.

Rozumiem jednak, że są to produkty, gdzie znalezienie EAN jest bardzo trudne, dlatego przekażę Twoje zgłoszenie i uwagi do osób odpowiedzialnych za narzędzie do powiązania ofert z produktami. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To jakim cudem ten procek (nieposiadający EAN-u), o którym Ci pisałem na PW, jest w bazie produktów?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

woodwedding_pl
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ Myślałem, że coś zmienicie po odpowiedzi innych osób ale dalej nic nie mogę zrobić. Dzieje się to samo co u innych wypowiadających się w wątku. Jakim cudem nie można dodać tego produktu? Jak mam spełnić Wasze wymagania jak na to nie pozwalacie? 

Dodatkowo nad listą ofert wskazujecie mi że muszę w dziale Elektronika mieć określoną ilość aukcji i pod spodem guzik "FILTRUJ OFERTY", w tej sekcji sugeruje on niejako, że po jego naciśnięciu pojawią się aukcje które nie spełniają wymogów.

Powinniście popracować nad UX bo nie tylko w tym miejscu kuleje mocno.

Z niecierpliwością czekam na rozwiązanie problemu w Waszym systemie.

oznacz moderatorów

mexpo-eu
#8 Zapaleniec#

Mam identyczny problem:

- mam informację, że min. 1% moich ofert musi być powiązanych z produktem

- produktu nie ma w bazie

- nie mogę utworzyć

Przykładowa oferta: 9472098735

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@woodwedding_pl Po wciśnięciu przycisku filtruj pokazujemy aktywne oferty, które nie są połączone z produktem. Możliwe rozwiązania tej sytuacji przedstawiłam już w tym wątku. Jeśli jesteś producentem przedmiotów, które sprzedajesz, rozważ proszę nadanie im kodów EAN za pośrednictwem GS1. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziesz na tej stronie.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mexpo-eu
#8 Zapaleniec#

Nie jestem producentem, urządzenia nie będą miały kodu EAN. Robię wg instrukcji, nie działa. Inni sprzedawcy sygnalizują to samo.

oznacz moderatorów

woodwedding_pl
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  Ok, czyli wszystko jest ok. Żaden produkt faktycznie nie jest powiązany.
Powiedz proszę co w naszym przypadku się dzieje, jeśli żaden produkt z kategorii elektronika (kilka ofert w różnych cenach), nie będzie powiązany. Przesunięcie na koniec listy ofert tyczy się tylko produktów w tej kategorii, czy naszej całej oferty, także w kategoriach innych niż elektronika?

Odpowiedź na to pytanie będzie dla mnie kluczowa, jeśli chodzi o dalszą sprzedaż w tej kategorii. Fajnie, że się rozwijacie ale nie przewidzieliście takich sytuacji. Druk 3D staje się co raz bardziej powszechny, jednocześnie zainteresowanie konsumentów produktami wytworzonymi z użyciem tej technologii jest co raz więcej. Jest całe mnóstwo produktów które moglibyśmy sprzedawać w kategorii elektronika, ale jeśli tak to ma wyglądać to się nie zdecydujemy. 
Allegro strzela w kolana..nie tylko sobie. Was może lekko draśnie, ja dostanę w rzepkę i zacznę utykać a straci klient bo oferty bez EAN znikną...


oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

woodwedding_pl
#8 Zapaleniec#

Dzięki @Knowhere 

Czyli na szczęście dotyczy to tylko tej kategorii (tylko tam mam takie produkty), nie da się to się nie da. Z allegro zniknie dużo ofert i może wprowadzą poprawkę 😉

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@woodwedding_pl Z tamtego posta wnioskuję, że w każdej kategorii, w której nie będzie przywiązanych 1% ofert, będą takie sankcje ze strony allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów