anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia o sprzedaży, zwrocie

LegoBrickShop
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie co do powiadomień. Przychodzi mi zarówno w aplikacji jak i w wersji webowej mnóstwo powiadomień o zakupach, a w przypadku sprzedaży nie otrzymałem nigdy żadnego powiadomienia. Dostaję tylko mail który trafia do tej samej skrzynki na którą również przychodzi masa powiadomień z allegro dotyczących zakupów (po kilka maili ze kupiłem przedmiot, ze zapłaciłem za niego itp). Łatwo czasem przeoczyć mail, że ktoś np zwrócił produkt.
Czu nie da się naprawdę tego zrobić tak, żeby sprzedawca miał JAKIEKOLWIEK powiadomienie na stronie, że ktoś kupił przedmiot, zwraca go?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LegoBrickShop
#7 Wielbiciel#

Mam wszystko zaznaczone.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LegoBrickShop dziękuję za Twoje zgłoszenie! Jako kupujący otrzymujesz więcej powiadomień, ponieważ otrzymujesz je też przez aplikację, a nie ma aplikacji sprzedażowej. 
Czy możesz napisać konkretnie jakich powiadomień Ci brakuje albo w jakiej formie chciałbyś je otrzymywać. O każdej sprzedaży jesteś informowany w wiadomościach e-mail, a także stworzyliśmy narzędzia i zakładki, gdzie możesz tona bieżąco sprawdzać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów