anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacją konta PayU

kotek140483
#7 Wielbiciel#

Konto zakładałam 20 lat temu. Teraz dopiero zaczęłam na nim sprzedawać lokalnie. Cały czas dostaje informacje, że allegro odrzuciło moje dane do wypłat. W mailu nie dostaje informacji co się nie zgadza. Konto allegro jest na mnie, a rachunek bankowy, z którego wykonuje przelew na kwotę 1,01 jest na mnie i na męża, może tutaj tkwi błąd? Czy jak dopisze go do konta na allegro to już będzie ok? Czy powinnam dołączyć jeszcze np. skan dowodu osobistego?

Potrzebuje informacji co konkretnie muszę zrobić, żeby aktywować konto PayU.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, pewnie tu tkwi błąd jesteś właścicielka czy współwłaścicielem konta bankowego? Skan dowodu tylko jak zażądają. Masz zawsze pomoc: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

kotek140483
#7 Wielbiciel#

Jestem współwłaścicielem konta. Czyli wystarczy, że dopisze męża do konta?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wystarczy, kiedyś tak działało, teraz Ty jesteś właścicielem konta i to wystarczy, skontaktuj się z Allegro.

oznacz moderatorów

kotek140483
#7 Wielbiciel#

Niestety od paru dni allegro w ogóle nie odpada na moje wiadomości.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kotek140483 w odpowiedzi na naszą ostatnią wiadomość w sprawie nr 45596340, prześlij proszę potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kotek140483
#7 Wielbiciel#

A jeżeli zmienię konto na dane małżonka to coś muszę jeszcze dostarczyć żeby potwierdzić że wskazana osoba jest moim mężem?

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@kotek140483 w kwestii zmiany danych na małżonka najlepiej kontynuować korespondencję mailową. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów