anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z cennikiem allegro paczkomaty inpost

GlobalShoppingEu
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry.

Mam mały problem bądź duży problem z wysyłka paczki allegro paczkomaty. Mianowicie zaczynam swoją przygodę ze sprzedaża na allegro, ustawiłem cennik który preferuje allegro, mianowicie jedną paczkę wysłałem bez problemu przez dpd, lecz wczoraj okazał sie kolejny problem, inny klient zakupił towar do pazkomatu, opłacił wysyłke pacczkomat w kowcie 8,99 jaką preferowało allegro, i teraz gdy chcę nadać tą paczkę wyskakuje okienko dodaj umowę własną to więc wypełnim pola i na dole prosi mnie o: Dane dostępowe do API ShipX. Tak więc zarejstrowałem się na paczkomaty, wypełnilem dane it, kliknąłem w zakładkę API na stronie manager.paczkomaty, generuję kod/token  API SHIPX ( jest to długi ciąg liter i cyfr) kopiuję go i wklejam go do allegro umowy gdzie mnie prosza o klucz autorycayjny i tu jest kaplica wyskakuje komunikat : "Maksymalna ilość znaków to 500" więc pewnie to nie ten klucz z managera paczomaty. Akademie allegro tez przerabiałem, lecz niema tam informacji jak dokładnie połączyć paczkomaty z allegro, a zależy mi aby nadawać paczki w kwocie 8,99 które oferuje allegro,  bo jak wpisuje ręcznie na manager.paczkomaty to wyskakuje mi cena 12,99. Prosze o wyjaśnienie w jaki prostu spsób można połączyć paczkomaty z allegro.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@GlobalShoppingEu musisz podpisać umowę i dostać klucz od opiekuna 😞 teraz pozostaje, założyć konto w menadżerze paczek, zrobić przedpłatę, połączyć z kontem allegro, importować aukcje do zakładki allegro i nadawać za 8,99 zł z poziomu https://manager.paczkomaty.pl

eeerttee.jpg

Szczegółową instrukcję nadawania przesyłek z Managera Paczek znajdziesz w tym poradniku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

GlobalShoppingEu
#7 Wielbiciel#

OK, aby połaczyć managera paczek z allegro nie muszę mieć przypadkiem wykupione abonamentu mesięcznego na allegro?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GlobalShoppingEu nie potrzeba żadnego abonamentu, wystarczy zrobić przedpłatę w menadżerze żeby nadawać bez umowy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów