anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dodaniem umowy własnej DHL

TomacoIntro
#8 Zapaleniec#

Chcę podpiąć umowę własną z kurierem DHL. Wygenerowałam na stronie DHL24.com.pl klucz APIV2, w panelu Allegro wybrałam typ przewoźnika, wpisałam nazwę umowy, uzupełniłam login, hasło i numer SAP. Po kliknięciu przycisku "DODAJ" nie dzieje się nic, co jest powodem?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TomacoIntro Cześć. 🙂 Czy po odświeżeniu strony nie widać umowy DHL w zakładce Umowy własne?

ko_alka_0-1677076018830.png

Spróbuj dodać umowę z poziomu innej przeglądarki, a jeśli problem wciąż będzie występował, to daj znać

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TomacoIntro
#8 Zapaleniec#

Cześć Olu,

Po odświeżeniu dalej nie ma umowy

TomacoIntro_0-1677140056381.png

Próbowałam dodać umowę przez różne przeglądarki - Microsoft Edge, Google Chrome i Mozilla Firefox, niestety z tym samym efektem.

TomacoIntro_1-1677140330881.png

Dane uzupełniam jak na powyższym screenie. Po naciśnięciu "DODAJ" nie ma żadnej reakcji i cały czas jestem w panelu dodawania umowy. Niezależnie od tego ile razy nacisnę "DODAJ", odświeżę stronę, wpiszę dane ponownie, wyloguję się i zaloguję i znów wpiszę dane, próbuję dodać umowę z innej przeglądarki, na innym komputerze - brak reakcji 😕

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TomacoIntro  Upewnij się jeszcze, czy numer SAP, który wprowadzasz dla umowy własnej DHL, jest prawidłowy. 

Jeśli problem wciąż będzie występował, to prześlij mi proszę zrzuty ekranu z konsolą (z zakładki Console oraz Network). Żeby uruchomić konsolę możesz skorzystać ze skrótu: Ctrl + Shift + J (dla Google Chrome) lub Ctrl + Shift + K (dla Mozilli Firefox). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów