anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym

RafalPiasek
#7 Wielbiciel#

Kochani pomóżcie. 
Nie za bardzo wiem jak się zachować. Wystawiłem telefon używany na aukcji. Zgłosił sie do mnie człowiek który zaproponował jakaś kwotę za telefon. Rozmawialiśmy na czacie , mam oczywiście wszystko zapisane. Umówiliśmy się na kwotę 2150. Zaproponował ze on zalicytuje a ja zakończę aukcje.  Ponieważ nie mogłem zakończyć aukcji z taka kwotą czyli 2150. została oferta tego Pana na 1502. Miał po prostu dopłacić brakująca kwotę.  Kupujący wpłacił kwotę 1502 od razu po czym nie kwapi się z dopłata reszty według umowy. Od razu po zakończeniu zaczął dyskusje z Allegro i domaga sie wysłania telefonu. Próbowałem kontaktować sie z nim telefonicznie ale bez większego skutku. Najzwyczajniej czuje sie oszukany. W tejże dyskusji Allegro domaga sie wysłania przedmiotu i podanie potwierdzenia. Czy ja moge coś zrobić w tej sytuacji ? Z góry dziękuje za pomoc. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

RafalPiasek Nie bardzo rozumiem Twój problem sprzedałeś za 1502 , klient zapłacił to wypadałoby wysłać . Wiążącą jest kwota oferowana w licytacji przez wygranego . Nie pasuje Ci kwota to zwróć kasę i kosekwencje weź na klatę .

oznacz moderatorów

RafalPiasek
#7 Wielbiciel#

Oczywiście tylko jak mam zwrócić kasę? Wyślę mu na konto o gościu będzie sie nadal domagał wysyłki.  W Allegro nie mam takiej możliwości. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@RafalPiasek Przecież możesz ze strony banku ściągnąć sobie potwierdzenie wykonania przelewu (o ile masz konto kupującego) i w razie czego masz dokument.

oznacz moderatorów