anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROBLEM Z NADAJ PRZESYŁKĘ

MAMY ROZWIĄZANIE!
FaRoStudio_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, dopiero niedawno wykupiłam abonament i zakładałam, że mogę korzystać ze stawek allegro przy paczkach typu Allegro Paczkomaty Inpost czy Allegro miniKurier24 InPost, i tym samym ze SMART dla klientów gdzie paczka jest za 0zł, a klikając DODAJ PRZESYŁKĘ przy zamówieniu pokazuje mi się: "Aby nadać przesyłkę Allegro Paczkomaty InPost musisz dodać umowę własną. Po dodaniu umowy nadasz przesyłki wprost z Allegro według swoich indywidualnych stawek cenowych". Nie chcę działać na własnych stawkach, tylko na tych ustalonych z allegro. Proszę o pilną odpowiedź.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
br.
#21 Demiurg#

@FaRoStudio_pl  To nie tak, mylisz smart dla kupujacych ze smartem dla sprzedających..  Kupujesz opcję smart jeśli chcesz kupować z bezpłatną przesyłką.  Natomiast jesli chcesz sprzedawać to musisz spełnić okreslone warunki aby dostać opcję  smart dla sprzedających.

Szczegóły są opisane w pomocy.

oznacz moderatorów
FaRoStudio_pl
#7 Wielbiciel#

Hej, wiem, o tych warunkach z linka. Mam je spełnione. Chodzi o to, że kazało mi się połączyć  z moim kontem inpost, co zrobiłam, ale  wysyła mi po moich nieatrakcyjnych cenach. Jak to zrobić, żeby korzystać z cen allegro?

O dziwo: jedno zamówienie ze SMART 0zł mi przeszło, za dwa kolejne zamówienia zapłaciłam juz swoją wyższą stawkę, bo nie chcę wstrzymywać zamówień. A kolejne zamówienie, również jest ze SMARTEM i nie chce mi przejść za 0zł.

oznacz moderatorów
FaRoStudio_pl
#7 Wielbiciel#

Dobra, chyba coś się ruszyło, po przelogowaniu. W każdym razie dziękuję, za chęc pomocy.

oznacz moderatorów