anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opcją "Kup teraz".

MAMY ROZWIĄZANIE!
cismajor
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem przedmiot. Na zestawieniu wystawionych przedmiotów widać że mam ustawioną opcję "Kup teraz" a na karcie produktu nie ma tej opcji. System podaje że aktualna cena jest równa cenie początku licytacji, brak ofert a system blokuje możliwość ustawienia ceny "Kup teraz". Zawsze ustawiam opcję kup teraz. Mam takie dwa przypadki. Dodatkowo system nie widzi produktu w którym jest problem. Nie mogę zaznaczyć "Powiązane produkty". Czy ktoś wie co się stało albo co źle zrobiłem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cismajor oferty, które wystawiłeś są licytacjami, sprawdziłam, że zostały jako takie wystawione, więc najprawdopodobniej doszło do pomyłki podczas wystawiania. 
Nie ma możliwości zmiany rodzaju oferty na "kup teraz" po wystawieniu, a w niektórych ofertach ktoś już licytuje, więc jeśli chcesz zmienić oferty na "kup teraz" to powinieneś odwołać oferty kupna tam gdzie są licytanci, następnie zakończyć oferty i wystawić je ponownie. 
Widzę wszystkie Twoje oferty jako licytacje czy możesz jeszcze przesłać zrzut ekranu (na którym widoczne będzie całe okno przeglądarki), gdzie widzisz, że jest to opcja "kup teraz".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
cismajor
#8 Zapaleniec#

Załóżmy że się pomyliłem. Ale w takim razie proszę o wyjaśnienie dlaczego w zestawieniu wystawionych ofert przy Mercedes i Rolls-Royce jest napisane "Kup teraz" - 35 zł

cismajor_0-1677444802105.jpeg

a w ofertach już nie ma tej opcji

cismajor_1-1677444977605.jpeg

 

cismajor_2-1677444994952.jpeg

Nie rozumiem też co się wpisuje w okienko poniżej "Powiązane produkty". Bo jeśli wpiszę nazwę wystawionego produktu to system daje odpowiedź "Brak dopasowań"

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cismajor skonsultowałam to i wracam z wyjaśnieniem.
Podczas wystawienia oferty oprócz licytacji wybrałeś też opcję "Kup teraz". Ta opcja znika gdy pojawi się pierwsza oferta kupna w ofercie. W tym artykule znajdziesz informacje na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
cismajor
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów