anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłką allegro one punkt kolporter.

przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, mam problem . Kupująca założyła dyskusję o treści: Witam,
zamówiłam przesyłkę do odbioru w punkcie Allegro:
Allegro One Punkt, Kolporter
------------------
----------------
Bistro
Punkt ten odmawia odbioru przesyłek nadsyłanych z Allegro. Pracownik punktu odmówił odbioru już 3 moich przsyłek, które wrócą do nadawców. Proszę o interwencję w sprawie.
Twierdzi , że nikt ją nie poinformował o wszystkich paczkach . Na śledzeniu jest informacja, że niby odmowa przyjęcia paczki i zwrot do nadawcy.
zamówienie: c5451781-529f-11ec-bcd8-5f98c68ee495
Prosiłbym o pomoc i jakąś informację . Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@przytulprodukt Kupujący ma rację. Odpowiadasz względem niego za przesyłkę do czasu, aż on ją otrzyma. Kupujący Tobie składa reklamację w sytuacji, w której nie doszło do wydania rzeczy. To ty udostępniasz tego przewoźnika, który jest Twoim podwykonawcą i za jego poczynania odpowiadasz. Tak stanowią przepisy i takie jest stanowisko UOKiK. Teraz musisz szybko dostarczyć towar ponownie, skutecznie lub oddać wszystkie koszty.

Swoją reklamację możesz złożyć do przewoźnika, ale kupujący nie musi czekać na jej rozpatrzenie, jeśli odstąpi od umowy. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@przytulprodukt, zweryfikuję tę sprawę. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, dziękuje i czekam na informację, pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@przytulprodukt, skontaktowaliśmy się z Kolporterem w tej sprawie. Natomiast w korespondencji mejlowej nr 19512810 poprosiliśmy Kupującą o wskazanie, gdzie przesyłka ma zostać dostarczona. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma  Niestety klientka twierdzi, że po przekierowaniu i tak nie otrzymała paczki, napisała to kilka dni temu, napisałem do allegro maila w tej sprawie, ale minęły 4 dni i nie otrzymałem odpowiedzi tzn. Dostałem odpowiedź po dniu, że sprawa jest konsultowana i cisza.. Czy mógłbym prosić o jakieś informację? Na śledzeniu nic się nie zmieniło od pierwszego maila. A Pani po kilkunastu dniach się przypomniało o tej przesyłce. Dlatego prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@przytulprodukt Działam już w Twojej sprawie i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@przytulprodukt  i po co Ci to było ?? to nie firma ,ale fikcja , na pohybel /

oznacz moderatorów